Przejdz do BIP instagram twitter_logo Przejdź do facebook youtube - kanał Urzędu Miejskiego w Sławnie aparat RSS Drukuj Przejdź do lokalizacji Przejdź do Kontakt

  •  
  •  
  •  
  •  

26. Finał WOŚP

26. Finał WOŚP

czytaj więcej »
Turniej Superligi Piłki Ręcznej Kobiet

Turniej SuperLigi

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »
Nabór do projektu

Projekt YEI

czytaj więcej »

 

 

 

Przedszkole Nr 3

07.08.200710:54

Objekt Wartość

Pełna nazwa jednostki

Przedszkole Nr 3 im. Jasia i Małgosi

Dyrektor

Iwona Bińczyk

Adres

ul. Filtrowa 1; 76-100 Sławno

NIP

4990583208

REGON

320594799

Telefon/ FAX

(59) 810 32 52 / (59) 810 32 53

e-mail

jas.malgosia@op.pl

Nr konta

22 9317 0002 0000 3365 2000 0010

O jednostce

Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie zlokalizowane jest na Osiedlu Dzieci Wrzesińskiech przy ulicy Filtrowej 1. Dużym atutem placówki jest jej położenie z dala od ruchu i gwaru ulicznego. Mieści się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku typu „Ciechanów”, a ze względu na parterową zabudowę jest wyjątkowo bezpieczne dla dzieci. Obiekt , dzięki przeprowadzonej w 2008 roku termomodernizacji jest estetyczny, przestrzenny , dobrze oświetlony. Walorem placówki jest posiadanie sali gimnastycznej, co pozwala na zapewnienie dzieciom warunków do optymalnego rozwoju fizycznego. Duży plac zabaw wyposażony w nowy sprzęt oraz piękne usytuowanie w naturalnym terenie, zapewniają wychowankom wypoczynek i zabawy na świeżym powietrzu.

W przedszkolu funkcjonują 4 oddziały, do których uczęszcza 108 dzieci. Praca dydaktyczno-wychowawcza skierowana jest na harmonijny , wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkolaki poznają świat przez aktywne dziełanie i tworzenie.

 

Bogaty jest kalendarz imprez i uroczystości, który m.in. zawiera: pasowanie na przedszkolaka, festyny rodzinne, kiermasze świąteczne, uroczystą Wigilie z wystawnieniem Jasełek, „studniówkę” 6-latków, olimpiady sportowe, wycieczki autobusowe.

Dbając o harmonijny rozwój dzieci w placówce odbywają się po dwa przedstawienia teatralne bądź muzyczne w miesiącu, które prowadzone są przez profesjonalne zespoły. Placówka jest inicjatorem i organizatorem wielu imprez o szerokim zasięgu: Finały WOŚP w SDK, gdzie programy artystyczne prezentują dzieci ze sławieńskich przedszkoli, Festiwal Piosenki Przedszkolnej w amfiteatrze dla przedszkolaków z powiatu sławieńskiego Nasi wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i przeglądach otrzymując wyróżnienia, nagrody i dyplomy. W 2004 roku przedszkole zdobyło tytuł Zachodniopomorska Placówka Jakości za sukcesy w tworzeniu przedszkola nowoczesnego, przyjaznego i wspierającego, zapewniającego wysoką jakość kształcenia, opieki i wychowania,oraz ciągły rozwój wychowanków.

W przedszkolu pracuje odpowiednio wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wciąż doskonali swój warsztat pracy. Wszyscy pracownicy dbają o zapewnienie atmosfery przyjaźni, ciepła i wzajemnego zrozumienia w codziennych kontaktach z wychowankami.

 

   Na skróty

   Archiwum wiadomości

   Instytucje

   Oświata

   Sport

   Kultura

  • Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner system informacji przestrzennej - emapaBanner nieruchomosci gminne na sprzedażBanner galeria - wydarzenia w objektywie
  • Banner mikroporady.plBanner pytania do burmistrza Banner zobacz filmy ze sławnaBanner katalog firm Banner katalog turystyczny
  • Banner ogłoszenia Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ