Przedszkole Nr 3

07.08.200710:54

Objekt Wartość

Pełna nazwa jednostki

Przedszkole Nr 3 im. Jasia i Małgosi

Dyrektor

Iwona Bińczyk

Adres

ul. Filtrowa 1; 76-100 Sławno

NIP

4990583208

REGON

320594799

Telefon/ FAX

(59) 810 32 52 / (59) 810 32 53

e-mail

jas.malgosia@op.pl

Nr konta

22 9317 0002 0000 3365 2000 0010

O jednostce

Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie zlokalizowane jest na Osiedlu Dzieci Wrzesińskiech przy ulicy Filtrowej 1. Dużym atutem placówki jest jej położenie z dala od ruchu i gwaru ulicznego. Mieści się w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku typu „Ciechanów”, a ze względu na parterową zabudowę jest wyjątkowo bezpieczne dla dzieci. Obiekt , dzięki przeprowadzonej w 2008 roku termomodernizacji jest estetyczny, przestrzenny , dobrze oświetlony. Walorem placówki jest posiadanie sali gimnastycznej, co pozwala na zapewnienie dzieciom warunków do optymalnego rozwoju fizycznego. Duży plac zabaw wyposażony w nowy sprzęt oraz piękne usytuowanie w naturalnym terenie, zapewniają wychowankom wypoczynek i zabawy na świeżym powietrzu.

W przedszkolu funkcjonują 4 oddziały, do których uczęszcza 108 dzieci. Praca dydaktyczno-wychowawcza skierowana jest na harmonijny , wszechstronny rozwój dziecka. Przedszkolaki poznają świat przez aktywne dziełanie i tworzenie.

 

Bogaty jest kalendarz imprez i uroczystości, który m.in. zawiera: pasowanie na przedszkolaka, festyny rodzinne, kiermasze świąteczne, uroczystą Wigilie z wystawnieniem Jasełek, „studniówkę” 6-latków, olimpiady sportowe, wycieczki autobusowe.

Dbając o harmonijny rozwój dzieci w placówce odbywają się po dwa przedstawienia teatralne bądź muzyczne w miesiącu, które prowadzone są przez profesjonalne zespoły. Placówka jest inicjatorem i organizatorem wielu imprez o szerokim zasięgu: Finały WOŚP w SDK, gdzie programy artystyczne prezentują dzieci ze sławieńskich przedszkoli, Festiwal Piosenki Przedszkolnej w amfiteatrze dla przedszkolaków z powiatu sławieńskiego Nasi wychowankowie biorą udział w licznych konkursach i przeglądach otrzymując wyróżnienia, nagrody i dyplomy. W 2004 roku przedszkole zdobyło tytuł Zachodniopomorska Placówka Jakości za sukcesy w tworzeniu przedszkola nowoczesnego, przyjaznego i wspierającego, zapewniającego wysoką jakość kształcenia, opieki i wychowania,oraz ciągły rozwój wychowanków.

W przedszkolu pracuje odpowiednio wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wciąż doskonali swój warsztat pracy. Wszyscy pracownicy dbają o zapewnienie atmosfery przyjaźni, ciepła i wzajemnego zrozumienia w codziennych kontaktach z wychowankami.

 

   Na skróty

   Archiwum wiadomości

   Instytucje

   Oświata

   Sport

   Kultura

  • Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner system informacji przestrzennej - emapaBanner nieruchomosci gminne na sprzedażBanner galeria - wydarzenia w objektywie
  • Banner mikroporady.plBanner pytania do burmistrza Banner zobacz filmy ze sławnaBanner katalog firm Banner katalog turystyczny
  • Banner ogłoszenia Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ