Kontakt z pracownikami

01.09.200910:45

TELEFON DO URZĘDU MIEJSKIEGO W SŁAWNIE 59 810 30 51

AUTOMATYCZNA CENTRALA TELEFONICZNA

Centrala telefoniczna

Wciśnięcie przycisku 0 powoduje powrót do poprzedniego menu

BEZPOŚREDNIE NUMERY TELEFONÓW DO PRACOWNIKÓW URZĘDU

 

Burmistrz Miasta

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Burmistrz Krzysztof Frankenstein krzysztof.frankenstein@slawno.pl 37 59 810 00 61
Z-ca Burmistrza Mieczysław Grabowski mieczyslaw.grabowski@slawno.pl 35 59 810 00 62
Sekretariat Ewa Macul sekretariat@slawno.pl 36

59 810 00 60

FAX      

59 810 00 77

59 810 33 40

 

Wydział Gospodarki Komunalnej i Inwestycji

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Naczelnik Łukasz Wasik lukasz.wasik@slawno.pl 58a 59 810 00 10
Inwestycje i remonty Piotr Sobiecki piotr.sobiecki@slawno.pl 57 59 810 00 11
Odpady komunalne Tomasz Iwanicki tomasz.iwanicki@slawno.pl 62 59 810 00 12
Utrzymanie dróg Jacek Betowski jacek.betowski@slawno.pl 57 59 810 00 14
Ochrona środowiska Elżbieta Zakolska elzbieta.zakolska@slawno.pl 62 59 810 00 15
Lokale komunalne
i socjalne
    62 59 810 00 16

Rozliczanie inwestycji
i sprawozdawczość

Iwona Majewska iwona.majewska@slawno.pl 59 59 810 00 17
Pozyskiwanie środków zewnętrznych Katarzyna Jeż katarzyna.jez@slawno.pl 58 59 810 00 18
  FAX     59 810 00 19

 

Wydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Barbara Kurpiel usc@slawno.pl 18 59 810 00 20
Odpisy i zaświadczenia
z ksiąg stanu cywilnego
Iwona Mołodzinowicz-Kupiec usc@slawno.pl 18 59 810 00 21
Dowody Osobiste Joanna Dudko joanna.dudko@slawno.pl 25 59 810 00 22
Ewidencja Ludności Bożena Wichrowska bozena.wichrowska@slawno.pl 26 59 810 00 23

 

Wydział Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Naczelnik Wydziału Szymon Koprowicz szymon.koprowicz@slawno.pl 42 59 810 00 30
Dzierżawa i sprzedaż działek Dorota Matuszczak dorota.matuszczak@slawno.pl 40 59 810 00 31
Dzierżawa i użytkowanie wieczyste Renata Janowska renata.janowska@slawno.pl 40 59 810 00 32
Sprzedaż lokali Kamil Tworek    kamil.tworek@slawno.pl 40 59 810 00 33
Zagospodarowanie przestrzenne Adrian Gondek adrian.gondek@slawno.pl 41 59 810 00 34

 

Wydział Finansowo - Budżetowy

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Skarbnik Danuta Borowska danuta.borowska@slawno.pl 39a

59 810 00 40

59 810 30 52

Zca. Skarbnika Joanna Wardak joanna.wardak@slawno.pl 38 59 810 00 41
Płace Elżbieta Kapralska elzbieta.kapralska@slawno.pl 38 59 810 00 42
Księgowość, projekty Agnieszka Stępień agnieszka.stepien@slawno.pl 38 59 810 00 43
Budżet Renata Protasewicz renata.protasewicz@slawno.pl 39 59 810 00 44
Rozliczanie podatków Ewelina Lauren ewelina.lauren@slawno.pl 45 59 810 00 45
Rozliczanie opłat Justyna Majtyka justyna.majtyka@slawno.pl 45 59 810 00 46
Stypendia Agnieszka Bekalska agnieszka.bekalska@slawno.pl 46 59 810 00 47
Naliczanie podatków Agnieszka Sadłowska agnieszka.sadlowska@slawno.pl 46 59 810 00 48
Rozliczenia opłat za odpady komunalne Monika Jóźwiak monika.jozwiak@slawno.pl 39 59 810 00 49

 

Wydział Spraw Społecznych i Edukacji

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Naczelnik Marta Konfederak marta.konfederak@slawno.pl 31 59 810 00 50
Działalność gospodarcza, transport, kultura, sport, ochrona zabytków, POMERANUS Magdalena Tęgosik-Gerlach magdalena.tegosik@slanwo.pl 34 59 810 00 51
Edukacja, żłobki Grażyna Grabowska grazyna.grabowska@slawno.pl 34 59 810 00 52
Organizacje pozarządowe, sprawy społeczne
i wojskowe
Zofia Dąbrowska zofia.dabrowska@slawno.pl 34 59 810 00 53

 

Wydział Organizacyjny

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Naczelnik Wydziału Margareta Sadowska rita.sadowska@slawno.pl 43a 59 810 00 63
Kadry Iwona Zilm iwona.zilm@slawno.pl 44 59 810 00 64
Gospodarowanie obiektem, zaopatrzenie, archiwum Elżbieta Ossowska elzbieta.ossowska@slawno.pl 43 59 810 00 65
Informatyk, ABI Tomasz Stola

tomasz.stola@slawno.pl

admin@slawno.pl

51 59 810 00 66
Informatyk, serwis BIP Tomasz Ziembacz

tomasz.ziembacz@slawno.pl

bip@slawno.pl

strona@slawno.pl

51 59 810 00 67
Poczta elektroniczna, ePuap, BHP Sebastian Owięcki

sebastian.owiecki@slawno.pl

wydz.organizacyjny@slawno.pl

43 59 810 00 68
Telefonistka Dorota Gaściewicz dorota.gasciewicz@slawno.pl 43 59 810 00 69
Konserwator Zdzisław Łopata     59 810 00 70
Portiernia 15.00 – 7.00, dni wolne     15 59 810 00 71
Biuro Rady Miejskiej Teresa Ożóg

teresa.ozog@slawno.pl

rada@slawno.pl

33 59 810 00 75
Przewodniczący Rady Miejskiej Edyta Szczygielska edyta.szczygielska@slawno.pl 33a 59 810 00 76

 

Samodzielne Stanowiska Pracy

  imię i nazwisko e-mail pokój telefon
Promocja i współpraca zagraniczna Rafał Szymczewski rafal.szymczewski@slawno.pl 53 59 810 00 80
Zamówienia publiczne i windykacja Małgorzata Łasek malgorzata.lasek@slawno.pl 47 59 810 00 81
Sprawy obronne i zarządzanie kryzysowe Tadeusz Szokalski tadeusz.szokalski@slawno.pl 72 59 810 00 82
Radca Prawny Danuta Kudźma danuta.kudzma@slawno.pl 49 59 810 00 83
Radca Prawny Maciej Jabłoński maciej.jablonski@slawno.pl 49 59 810 00 84
Audyt Wewnętrzny Katarzyna Jakubowska katarzyna.jakubowska@slawno.pl 52 59 810 00 85
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, uzależnienia i przemoc

Olga Sozańska

Krystyna Bieńskowska

olga.sozanska@slawno.pl

krystyna.bienkowska@slawno.pl

kpa@slawno.pl

ul. Rapackiego 10 59 810 00 86

 

 

  pokój telefon
Zakład Ubezpieczeń Społecznych 66 59 810 00 90
Hufiec OHP 68 59 810 00 91
Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów 67 59 810 00 92
Pośrednictwo ubezpieczeniowe 25 59 810 25 67

   Na skróty

   Archiwum wiadomości

   Instytucje

   Oświata

   Sport

   Kultura

  • Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner system informacji przestrzennej - emapaBanner nieruchomosci gminne na sprzedażBanner galeria - wydarzenia w objektywie
  • Banner mikroporady.plBanner pytania do burmistrza Banner zobacz filmy ze sławnaBanner katalog firm Banner katalog turystyczny
  • Banner ogłoszenia Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ