Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Miejskie wakacje

Miejskie wakacje

czytaj więcej »
Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia

czytaj więcej »
Kino na leżakach

Kino na leżakach

czytaj więcej »
Strefa Kibica

Strefa Kibica

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »

 

 

 

Koncert zespołu Perfect

13.09.201813:00

Rafał

1Już w najbliższą sobotę, 15 września 2018 roku koncert zespołu PERFECT w Sławnie! Start o godz. 18:00 na pl. Wyszyńskiego!

Zespół znają wszyscy - od 37 lat występują na polskiej scenie muzycznej. Mają na swoim koncie 9 albumów studyjnych, masę nagród oraz wyróżnień, a do tego wszystkiego ogromną sympatię publiczności oraz uznanie dziennikarzy. Perfect to zespół istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku. Ogromną popularnością cieszył się już praktycznie od początku swojej działalności. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś odnosząc kolejne sukcesy. 9 czerwca 2014 roku ukazał się krążek „DaDaDam”, który zdobył status platynowej płyty. Zdobywcy SuperJedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!Zespoł działa w składzie: Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski oraz Piotr Szkudelski.

Jako support wystąpi zespół H.Lucyna! Informacje organizacyjne przed koncertem:

I. Parkingi dla samochodów dostępne będą w następujących miejscach:
- teren żużlowy (miejsce obok targowiska) - wjazd od ul. Mickiewicza,
- ogólnodostępny parking przy hipermarkecie Biedronka i stacji paliw ORLEN - wjazd od ul. Mickiewicza, 
- parking przy sklepie PSS LUX w Sławnie przy ul. Rapackiego,
- ogólnodostępny parking przy ul. Kopernika,
- ogólnodostępne parkingi w centrum miasta.

W związku z trwającymi pracami inwestycyjnymi w centrum miasta, tj. przebudową części ul. Kopernika i Mickiewicza zalecamy wcześniejsze dotarcie na miejsce koncertu i odstawienie samochodu. Pomocą również będą służyć policjanci z KPP Sławno oraz służba informacyjna.

II. Wejście na strefę masową (miejsce przed sceną) otwarte zostanie o godzinie 17:00. Wejście na strefę odbywa się poprzez pobranie od służby ochrony bezpłatnej wejściówki. W przypadku chęci opuszczenia strefy w trakcie koncertu wejściówka winna zostać zwrócona przy wyjściu. Wejściówki wydawane są wyłącznie na teren imprezy masowej.

III.Na teren imprezy nie można wnosić wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie. Regulamin dostępny będzie przy wejściu do strefy. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu usprawnienia wchodzenia na teren koncertu, które może być wydłużone ze względu na kontrolę przy wejściu.

IV. Harmonogram występu: o godzinie 18:00 wystąpi zespół H.Lucyna, zaś o godz. 20:00 zespół Perfect. Przewidywany czas zakończenia koncertu to godz. 22:00.

V. Strefa gastronomiczna usytuowana będzie na terenach zielonych i czynna będzie od godz. 17:00 do godz. 22:00. Będzie można zakupić ciepłe i zimne przekąski oraz napoje. Również toalety (typu TOI – TOI) będą usytuowane obok strefy gastronomicznej.

REGULAMIN IMPREZY

  • JakośćJa w interneciepitaxBanner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ