Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

XI Festiwal Marka Grechuty

Xi

czytaj więcej »
Andrzejki w MBP

Andrzejki

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »

 

 

 

Wakacjada 2018

03.07.201807:44

Wojciech

1W Sławnie 30.06.2018r. odbył się przełożony z 23 czerwca Bieg 12 Mostów w kategoriach dziecięco-młodzieżowych. W biegach uczestniczyło 74 zawodników. Wszyscy zawodnicy otrzymali piękne pamiątkowe medale, pięć pierwszych osób nagrody rzeczowe a pierwsza trójka puchary. Uroczystość wręczenia, która odbyła się na Plażowisku Miejski, pięknie oprawili fanfarzyści ze Słupska (takiej oprawy nie mieli tydzień temu starsi koledzy biegacze).

Po ceremonii dekoracji Urząd Miejski w Sławnie i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie zaprosili wszystkich na fantastyczne rozpoczęcie wakacji na miejskim Plażowisku, nie zabrakło dmuchańców: statku pirackiego, placu zabaw, zjeżdżalni, Ścianki wspinaczkowej  oraz euro bungy. Animatorzy zapraszali dzieci do wspólnej zabawy nagradzając drobnymi nagrodami (lody, wata cukrowa i popcorn). Wszystko w stylu letnio-wakacyjno-plażowym.  Z głośników płynęła muzyka dobrana do letniskowej atmosfery. Uczestnicy Wakacjady mogli poczuć się tego dnia jak na plaży w znanym kurorcie.

Ponadto Komenda Państwowej Straży Pożarnej ze Sławna przeprowadziła szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania nad wodą.

Starsza młodzieży i dorośli mieszkańcy Sławna będą mogli uczestniczyć w turnieju piłki siatkowej plażowej. W turnieju wystartowało 8 drużyn, wygrała para z Koszalina: Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński.

 

WYNIKI BIEGÓW DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWYCH

Rocznik 2013 i młodsi – 100m:

Dziewczynki:

1. Aleksandra Korolczuk                               2014                           Sławno

2. Iga Bartkiewicz                                          2013                           Sławno

3. Nina Wnuk                                                 2013                           Kwasowo

4. Paula Szczepanek                                     2014                           Sławno

5. Lilianna Kaczmarek                                   2014                           Sławno

6. Barbara Antosik                                         2013                           Sławsko

7. Zofia Kowalik                                            2013                           Sławno

8. Helena Kulczycka                                      2013                           Pomiłowo

9. Amelia Ławniczak                                     2014                           Sławno

10. Michalina Ziarkiewicz                              2013                           Sławno

11. Aleksandra Ruchniak                               2014                           Sławno

12. Zofia Sosińska                                         2014                           Sławno

13. Lilianna Antosik                                      2014                           Sławno

14. Lulia Antosik                                           2015                           Sławno

15. Julia Romanowska                                   2015                           Sławno

16. Vanessa Rzezinowska                              2016                           Sławno

Chłopcy:

1. Albert Laskowski                                       2014                           Sławno

2. Nikodem Staszewski                                 2014                           Sławno

3. Adam Klimek                                            2013                           Sławno

4. Franciszek Ziarkiewicz                              2015                           Sławno

5. Franciszek Bińczyk                                    2015                           Sławno

6. Mikołaj Fikus                                             2016                           Sławno

 

Rocznik 2011-2012 – 200m:

Dziewczynki:

1. Lena Ludwikowska                                   2011                           Sławno

2. Julia Faryno                                                2012                           Sławno

3. Maja Taraska                                              2011                           Ustka

4. Ada Szczepanek                                        2012                           Sławno

5. Maja Janakiewicz                                       2012                           Sławno

6. Anna Fikus                                                 2012                           Sławno

Chłopcy:

1. Jarosław Dobies                                         2011                           Bobrowice

2. Leon Kaczmarek                                        2012                           Sławno

3. Michał Pasik                                               2012                           Sławno

4. Igor Kania                                                  2011                           Siemianice

5. Antoni Nieckarz                                         2011                           Sławno

6. Oliwier Radliński                                       2012                           Sławno

7. Mikołaj Antosik                                         2011                           Sławsko

8. Tymon Warzych                                        2012                           Sławno

9. Aleksander Stryczyński                             2011                           Sławno

 

Rocznik 2009-2010 – 200m:

Dziewczynki:

1. Maja Gondek                                             2009                           MKS Święc Sławno

2. Martyna Jabłońska                                     2009                           MKS Święc Sławno

3. Lena Gutowska                                          2010                           Sławno

4. Sonia Lewandowska                                  2009                           Lębork

5. Katarzyna Bogusławska                            2009                           Sławno

6. Nadia Taraska                                            2009                           Ustka

7. Alicja Ludwikowska                                  2010                           Sławno

8. Antonina Rogala                                        2010                           Malechowo

9. Laura Żuchowska                                      2010                           Sławno

10. Wiktoria Pasik                                          2009                           Sławno

11. Gabrysia Chwojnicka                               2010                           Sławno

Chłopcy:

1. Igor Buze                                                   2009                           Sławno

2. Szymon Kamelski                                      2010                           Sławno

3. Marcel Kopera                                           2009                           MKS Święc Sławno

4. Piotr Kowalczyk                                        2009                           MKS Święc Sławno

5. Kacper Dominiak                                       2009                           Sławno

6. Mateusz Faryno                                         2009                           Sławno

7. Adam Antosik                                           2010                           Sławno

8. Kamil Zwierzak                                         2010                           Bobrowiczki

 

Rocznik 2007-2008 – 300m:

Dziewczynki:

1. Lena Siemińska                                          2007                           Sławno

2. Zuzanna Sosińska                                      2008                           Sławno

3. Zuzanna Pruchniak                                    2008                           Sławno

4. Aleksandra Protasewicz                             2008                           Sławno

5. Nikola Szczepanowicz                               2007                           Sławno

6. Julia Żuchowska                                        2007                           Sławno

Chłopcy:

1. Oliwier Rękas                                            2007                           MKS Święc Sławno

2. Jakub Dobies                                              2008                           Sławno

 

Rocznik 2005-2006 – 300m:

Dziewczęta:

1. Martyna Ramotowska                                2005                           Sławno

2. Zofia Chwojnicka                                      2006                           Sławno

Chłopcy:

1. Jan Gostomczyk                                         2005                           MKS Święc Sławno

2. Jan Kowalczyk                                           2006                           Sławno

3. Marcel Wieczorek                                      2006                           Sławno

4. Maciej Chwojnicki                                     2005                           Sławno

 

Rocznik 2003-2004 – 400m:

Dziewczęta:

1. Aleksandra Kowalczyk                              2005                           MKS Święc Sławno

Chłopcy:

1. Filip Lewandowski                                    2003                           SKLA Sopot

2. Gracjan Sroka                                            2004                           MKS Święc Sławno

3. Jakub Gutowski                                         2003                           SMS Słupsk

 

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ

Grupa A:

Marcel Lisiecki, Wojciech Stanik - Marcin Sybel, Agnieszka Kaczmarek   0 : 2

Dawid Kostrzewiński, Dawid Wardak -  Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski     1 : 2

Marcel Lisiecki, Wojciech Stanik – Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski    0 : 2

Marcin Sybel, Agnieszka Kaczmare - Dawid Kostrzewiński, Dawid Wardak  2 : 0

Marcel Lisiecki, Wojciech Stanik - Dawid Kostrzewiński, Dawid Wardak  0 : 2

Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski - Marcin Sybel, Agnieszka Kaczmarek  0 : 2

Tabela Grupa A:

1. Marcin Sybel, Agnieszka Kaczmarek Koszalin      3   6   6 : 0

2. Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski  Sławno   3   4   4 : 3

3. Dawid Kostrzewiński, Dawid Wardak Sławno       3   3   3 : 4

4. Marcel Lisiecki, Wojciech Stanik Sławno              3   0   0 : 6

 

Grupa B:

Wojciech Zych, Konrad Idzik – Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński   0 : 2

Jan Król, Mikołaj Supieta – Damian Bala, Norbert Szokało      1 : 2

Wojciech Zych, Konrad Idzik – Damian Bala, Norbert Szokało            0 : 2

Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński – Jan Król, Mikołaj Supieta  2 : 0

Wojciech Zych, Konrad Idzik – Jan Król, Mikołaj Supieta  0 : 2

Damian Bala, Norbert Szokało – Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński  0 : 2

Tabela Grupa A:

1. Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński Koszalin         3   6   6 : 0

2. Wojciech Zych, Konrad Idzik Sławno                    3   4   4 : 3

3. Jan Król, Mikołaj Supieta Sławno                          3   2   3 : 4

4. Damian Bala, Norbert Szokało Sławno                  3   0   0 : 6

 

Mecz o III miejsce:

Mikołaj Grochowalski, Jakub Gutowski  Sławno - Wojciech Zych, Konrad Idzik Sławno   2 : 0               

 

Mecz o I miejsce:

Alicja Stodolnik, Dariusz Rybiński Koszalin - Marcin Sybel, Agnieszka Kaczmarek Koszalin 2 : 0

1 1
1 1

 

  • 700Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner galeria - wydarzenia w objektywieBanner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ