Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Strefa Kibica 2018

Strefa Kibica

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »

 

 

 

Podsumowanie sławieńskich czwartków lekkoatletycznych sezon 2017/2018

13.06.201806:53

Rafał

112 czerwca 2018r.odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych.

O końcowej kolejności decydowała ilość startów. Klasyfikowani byli młodzi sportowcy, którzy wystartowali w pięciu edycjach Czwartków i w finale miejskim. Walka o czołowe miejsca w niektórych konkurencjach trwała do ostatnich zawodów. Najlepszymi zawodnikami w sezonie 2017/2018 Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych byli: Jan Gostomczyk SP Nr 3 (rekordy w biegu na 60m – 8,17 i 300m – 42,85 oraz w skoku wzwyż – 160cm);  Jakub Korowajczyk  SP Nr 3 (rekord w skoku wzwyż – 142cm); Maksymilian Karpiński SP Nr 3 (rekord w skoku wzwyż – 159cm). Wręczenie nagród odbyło się po raz pierwszy w nowo wyremontowanym sławieńskim amfiteatrze. Pierwszych trzech zawodników otrzymało: puchary, medale a wszyscy finaliści nagrody rzeczowe. 11 najwytrwalszych czwartkowiczów (wystartowali we wszystkich edycjach czwartaków) otrzymało dodatkowe nagrody. Puchary i nagrody zostały  ufundowane zostały przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie. Zakończył się kolejny cykl Sławieńskich Czwartków Lekkoatletycznych, organizatorzy mają nadzieję, że czwartki mogą być dla najzdolniejszych dzieci pierwszym  etapem w drodze do „wielkiego świata lekkoatletycznego”. Chcemy również rozbudzić u młodych ludzi potrzebę uprawianiem sportu dla zdrowia. Ważna przy organizacji czwartków była bardzo dobra współpraca Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sławnie ze szkołami: Szkołą Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 3.

STARTOWALI WE WSZYSTKICH CZWARTKACH:

Rocznik 2007 i młodsi

1. Julia Recka                                    SP Nr 3                                  

2. Martyna Jabłońska                        SP Nr 3                                  

3. Maja Gondek                                 SP Nr 3

4. Szymon Kamelski                          SP Nr 3

Rocznik 2006

1. Zuzanna Stamborska                     SP Nr 3                                  

2. Amelia Szygenda                           SP Nr 3

3. Aleksandra Poręba                        SP Nr 1

4. Anastazja Cichawa                        SP Nr 3

5. Ksawier Prondzinski                      SP Nr 3

6. Karol Stępień                                 SP Nr 3

7. Ernest Laskowski                           SP Nr 3

Rocznik 2005

1. Jan Gostomczyk                            SP Nr 3                                  

2. Oskar Sienkiewicz                         SP Nr 1                                  

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

 SŁAWIEŃSKICH  CZWARTKÓW  LEKKOATLETYCZNYCH

 

Rocznik 2007 i młodsi                               Starty w zawodach/

60m                                                                 Punktacja końcowa

Dziewczęta: (11 uczestniczek)

1. Julia Recka                                     SP Nr 3                          9/358

2. Martyna Jabłońska                         SP Nr 3                            9/66

Chłopcy: (12 uczestników)

1. Jakub Korowajczyk                       SP Nr 3                          7/203

2. Wiktor Stępień                               SP Nr 3                          8/137

3. Michał Kos                                    SP Nr 3                            8/34

4. Mikołaj Cichawa                           SP Nr 3                              8/0

5. Hubert Frankenstein                       SP Nr 3                              6/0

6. Aleksander Wojciechowski           SP Nr 3                              6/0

 

300m

Dziewczęta: (9 uczestniczek)

1. Maja Gondek                                 SP Nr 3                          9/210

Chłopcy: (7 uczestników)

1. Oliwier Rękas                                SP Nr 1                          8/241

2. Szymon Kamelski                          SP Nr 3                          9/105

 

600m

Dziewczęta: (4 uczestniczki)

1. Amelia Barylak                              SP Nr 3                            7/36

 

1000m

Chłopcy: (3 uczestników)

1. Michał Kurczyk                             SP Nr 3                            7/61

 

Rzut piłeczką

Dziewczęta: (4 uczestniczki)

1. Amelia Barylak                              SP Nr 3                          6/258

Chłopcy: (8 uczestników)

1. Michał Kurczyk                             SP Nr 3                          7/430

2. Mikołaj Cichawa                           SP Nr 3                          8/290

3. Hubert Frankenstein                       SP Nr 3                            6/60

 

Skok w dal

Dziewczęta: (14 uczestniczek)

1. Julia Recka                                     SP Nr 3                          9/471

2. Martyna Jabłońska                         SP Nr 3                          9/305

3. Zuzanna Łuczak                             SP Nr 1                            7/96

Chłopcy: (13 uczestników)

1. Oliwier Rękas                                SP Nr 1                          8/454

2. Wiktor Stępień                               SP Nr 3                          8/342

3. Szymon Kamelski                          SP Nr 3                          9/280

4. Aleksander Wojciechowski           SP Nr 3                          6/116 

 

Skok wzwyż

Dziewczęta: (2 uczestniczki)

1. Maja Gondek                                 SP Nr 3                          9/205

Chłopcy: (4 uczestników)

1. Jakub Korowajczyk                       SP Nr 3                          7/732

2. Michał Kos                                    SP Nr 3                          8/442

 

Rocznik 2006

60m

Dziewczęta: (8 uczestniczek)

1. Zuzanna Stamborska                      SP Nr 3                          9/124

2. Maja Wyrosławska                        SP Nr 3                            6/55

3. Amelia Szygenda                           SP Nr 3                            9/34

4. Aleksandra Poręba                         SP Nr 1                              9/6

5. Anastazja Cichawa                        SP Nr 3                              9/0

Chłopcy: (8 uczestników)

1. Karol Stępień                                 SP Nr 3                          8/133

2. Oskar Piwowarczyk                       SP Nr 3                          7/126

3. Ksawier Prondzinski                      SP Nr 3                          9/115

4. Ernest Laskowski                           SP Nr 3                            9/43

 

300m

Dziewczęta: (8 uczestniczek)

 

Chłopcy: (2 uczestników)

1. Miłosz Czarnuch                            SP Nr 3                          7/110

 

600m

Dziewczęta: (1 uczestniczka)

1. Monika Wojniak                            SP Nr 3                          7/100

 

1000m

Chłopcy: (4 uczestników)

1. Jan Kowalczyk                               SP Nr 3                            6/79

 

Rzut piłeczką

Dziewczęta: (11 uczestniczek)

1. Zuzanna Stamborska                      SP Nr 3                          9/423

2. Monika Wojniak                            SP Nr 3                          7/371

3. Anastazja Cichawa                        SP Nr 3                          9/275

4. Amelia Szygenda                           SP Nr 3                          9/255

5. Aleksandra Poręba                         SP Nr 1                          9/157

Chłopcy: (11 uczestników)

1. Wiktor Kazusek                             SP Nr 3                          8/320

2. Kamil Roman                                 SP Nr 3                          6/315

3. Ernest Laskowski                           SP Nr 3                          9/173

 

Skok w dal

Dziewczęta: (2 uczestniczki)

1. Maja Wyrosławska                        SP Nr 3                          6/242

Chłopcy: (3 uczestników)

1. Karol Stępień                                 SP Nr 3                          8/363

2. Jan Kowalczyk                               SP Nr 3                          6/311

3. Miłosz Czarnuch                            SP Nr 3                          7/288

 

Skok wzwyż

Chłopcy: (3 uczestników)

1. Jakub Wilczewski                          SP Sławsko                   7/783

2. Ksawier Prondzinski                      SP Nr 3                          9/537

3. Oskar Piwowarczyk                       SP Nr 3                          7/480

 

Rocznik 2005

60m

Dziewczęta: (4 uczestniczki)

1. Natalia Kowalska                           SP Nr 3                            6/58

2. Natalia Majewska                          SP Nr 1                              8/8           

Chłopcy: (5 uczestników)

1. Oskar Sienkiewicz                         SP Nr 1                          9/117

 

300m

Dziewczęta: (3 uczestniczki)

1. Martyna Ramotowska                    SP Nr 3                          8/315

Chłopcy: (2 uczestników)

1. Jan Gostomczyk                             SP Nr 3                          9/451

 

600m

Dziewczęta: (3 uczestniczki)

1. Oliwia Recka                                 SP Nr 3                          8/201

2. Karolina Laskowska                      SP Nr 3                            7/57

 

1000m

Chłopcy: (2 uczestników)

 

Rzut piłeczką

Dziewczęta: (3 uczestniczki)

1. Oliwia Recka                                 SP Nr 3                          8/265

2. Natalia Majewska                          SP Nr 1                          8/218

Chłopcy: (6 uczestników)

1. Oskar Sienkiewicz                         SP Nr 1                          9/374

 

Skok w dal

Dziewczęta: (4 uczestniczki)

1. Martyna Ramotowska                    SP Nr 3                          8/324

2. Natalia Kowalska                           SP Nr 3                          6/263

3. Karolina Laskowska                      SP Nr 3                          7/129

Chłopcy: (2 uczestników)

 

Skok wzwyż

Chłopcy: (5 uczestników)

1. Jan Gostomczyk                             SP Nr 3                          9/752

2. Maksymilian Karpiński                 SP Nr 3                          8/720

3. Oliwier Karpiński                          SP Nr 3                          8/617

 

3 3
4 5
8 9
10 11
12 13
14 14

 

  • 700Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner galeria - wydarzenia w objektywieBanner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ