Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

I Konwencja Fitness

I Konwencja Fitness

czytaj więcej »
Dzień Flagi RP

Dzień Flagi

czytaj więcej »
Zawody strongman

Strongman

czytaj więcej »
Dni Sławna 2018

Dni Sławna

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »

 

 

 

Maraton na raty - wiosenne bieganie

09.04.201811:24

Rafał

17 kwietnia 2018r. w Sławnie po raz jedenastej w sezonie 2017/2018 odbył się Maraton na Raty. Były to pierwsze zawody części wiosennej.

Pogoda dopisała, w sobotę był piękny prawdziwie wiosenny dzień. Do jedenastej edycji wystartowało 111! zawodników. Kolejne zawody z cyklu Maratony na Raty odbędą się 14  kwietnia 2018r. o godz. 9.00. Organizatorem Maratonów na Raty jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody finansowo wspiera Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

 

Mini Maraton i Maraton na Raty

Dziewczęta rocznik 2015 i młodsze - 100m

1. Julia Romanowska             Sławsko          2015                42,80

2. Julia Antosik                      Sławno            2015                59,89

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi - 100m

1. Adam Klimek                     Sławno            2015                56,01

2. Oskar Stępień                     Sławno            2015                56,39

3. Mikołaj Fikus                     Sławno            2016             1.44,05

4. Wojciech Aleksandrowicz Sławno            2016             2.07,14

 

Dziewczęta 2013/2014 - 100m

1. Nina Wnuk                         Kwasowo        2013                28,65

2. Barbara Antosik                 Sławno            2013                32,08

3. Paula Szczepanek               Sławno            2014                32,54

4. Lilianna Kaczmarek           Sławno            2014                32,99

5. Amelia Ławniczak             Sławno            2014                35,67

6. Lilianna Antosik                Sławno            2014                50,10

Chłopcy rocznik 2013/2014 - 100m

1. Antoni Mikinka                  Sławno            2014                38,57

 

Dziewczęta rocznik 2011/2013 - 200m

1. Lena Ludwikowska           Sławno            2011                46,42

2. Julia Faryno                        Sławno            2012                47,07

3. Pola Figura                         Warszkowo     2011                47,53

4. Maja Waćkowska               Sławno            2011                47,79

5. Ada Szczepanek                 Sławno            2012                54,57

6. Julia Gorczyca                    Sławno            2012             1.00,22

7. Zofia Kaźmierczyk             Sławno            2012             1.01,53

8. Anna Fikus                         Sławno            2012             1.05,44

9. Maja Janukiewicz               Sławno            2012             1.08,57 

10. Julia Walotka                   Sławno            2012             1.25,70

Chłopcy rocznik 2011/2013- 200m

1. Marcin Proboszcz               Sławno            2011                44,32

2. Michał Pasik                       Sławno            2012                44,97

3. Jarosław Dobies                 Sławno            2011                45,40

4. Adam Michalak                  Sławno            2010                47,57

5. Leon Kaczmarek                Sławno            2012                48,51

6. Arkadiusz Kaźmierczak     Warszkowo     2011                51,23

7. Michał Filipowski              Sławno            2011                53,31

8. Antek Nieckarz                  Sławno            2011                55,49

9. Radosław Bajtek                Sławno            2012                56,56

10. Filip Stojewski                 Sławno            2012             1.00,64

11. Mikołaj Antosik               Sławno            2011             1.01,43

12. Tymon Warzych               Sławno            2012             1.21,18

 

Dziewczęta 2009/2010 - 200m

1. Maja Gondek                     Sławno            2009                36,01

2. Martyna Jabłońska             Sławno            2009                39,23

3. Maria Hukała                     Sławno            2009                41,16

4. Lena Gutowska                  Sławno            2010                42,04

5. Aleksandra Burda              Sławno            2009                44,63

6. Wiktoria Pasik                    Sławno            2009                45,52

7. Alicja Ludwikowska          Sławno            2010                46,71

8. Maja Aleksandrowicz        Sławno            2010                47,32

9. Antonina Rogala                Malechowo     2010                48,28

10. Gabrysia Chwojnicka       Sławno            2009                58,00

 

Chłopcy rocznik 2009/2010 - 200m

1. Igor Buze                           Sławno            2009                37,14

2. Szymon Kamelski              Sławno            2010                37,53

3. Piotr Kowalczyk                Sławno            2009                38,24

4. Daniel Pasik                       Sławno            2009                39,34

5. Jakub Gorczyca                  Sławno            2009                41,57

6. Jakub Mikołajczak              Sławno            2009                42,54

7. Michał Rojek                      Sławno            2010                43,17

8. Sebastian Mehring              Sławno            2009                43,77

9. Kacper Kening                   Sławno            2009                44,70

10. Oliwier Stępień                Sławno            2009                45,19

11. Adam Stojewski               Sławno            2009                46,38

12. Igor Wnuk                        Kwasowo        2010                46,73

13. Kacper Dominiak             Sławno            2009                48,86

14. Igor Matuska                    Sławno            2010                51,28

15. Szymon Stępień               Sławno            2010                51,58

16. Maksym Materka             Sławno            2010                56,65

17. Adam Antosik                  Sławno            2010                59,00

 

Dziewczęta 2007/2008 - 300m

1. Julia Recka                         Sławno            2008                59,11

2. Amelia Barylak                  Sławno            2008             1.07,05

3. Alicja Filipowska               Sławno            2008             1.12,35

4. Amelia Mikinka                 Sławno            2008             1.12,74

5. Wiktoria Bojara                  Sławno            2008             1.14,62

6. Oksana Motykowska         Sławno            2008             1.20,74

 

Chłopcy rocznik 2007/2008 - 300m

1. Oliwier Rękas                    Sławno            2007                59,01

2. Błażej Zieliński                  Sławno            2007             1.09,09

3. Dominik Piela                    Sławno            2008             1.28,67

4. Mikołaj Cichoński              Sławno            2008             1.38,37

 

Dziewczęta rocznik 2005/2006 - 300m

1. Martyna Ramotowska        Sławno            2005                53,21

2. Oliwia Recka                     Sławno            2005                56,17

3. Natalia Zych                       Sławno            2005             1.03,58

4. Zofia Chwojnicka              Sławno            2006             1.03,81

5. Hanna Burda                      Sławno            2006             1.11,86

Chłopcy rocznik 2005/2006 - 300m

1. Jan Gostomczyk                 Sławno            2005                55,31

2. Jan Kowalczyk                   Sławno            2006                57,54

3. Marcel Wieczorek              Sławno            2006             1.02,95

4. Ernest Laskowski               Sławno            2006             1.06,72

5. Adrian Zieliński                  Sławno            2005             1.26,15

 

Dziewczęta rocznik 2002/2004 - 300m

1. Oliwia Strzelecka               Sławno            2004                53,02

2. Aleksandra Kowalczyk      Sławno            2004                57,94

 

 

Chłopcy rocznik 2002/2004 - 300m

1. Gracjan Sroka                    Sławno            2004                57,27

2. Jarosław Motykowski        Sławno            2004                45,01

 

Kobiety rocznik 2001 i starsze – 1.500m

1. Agnieszka Komar              Sławno                                      7.39

2. Monika Nieckarz                Sławno                                    11.11

2. Magdalena Mikinka           Sławno                                    11.11

2. Marta Kaczmarek               Sławno                                    11.11

2. Ksenia Motykowska          Sławno                                    11.11

2. Małgorzata Buze                Sławno                                    11.11

2. Anna Gostomczyk             Sławno                                    11.11

2. Agnieszka Maj                   Sławno                                    11.11

2. Danuta Gałkowska             Sławsko                                  11.11

2. Grażyna Antosik                Sławsko                                  11.11

2. Edyta Kowalczyk               Sławno                                    11.11

 

Mężczyźni rocznik 2001 i starsi – 3.000m

1. Damian Rosiak                   Sławno                                    10.26

2. Dariusz Gałkowski             Sławsko                                  10.58

3. Błażej Krukowski              Sławno                                    11.10

4. Grzegorz Antosik               Masłowice                               11.20

5. Tomasz Jabłoński               Sławno                                    11.54

6. Piotr Kamelski                    Sławno                                    11.55

7. Tomasz Turczyn                 Sławno                                    12.27

8. Jacek Wieczorek                Sławno                                    13.12

9. Krzysztof Gostomczyk      Sławno                                    13.37

10. Marek Gostomczyk          Sławno                                    15.12

11. Jacek Antosik                   Sławno                                    15.17

 

NORDIC WALKING – 1.500m

KOBIETY:

1. Anna Majewska                 Sławno                                    13.39

2. Lucyna Kamelska               Sławno                                    13.43 

MĘŻCZYŹNI

1. Adam Malinowski              Sławno                                    10.16

2. Ryszard Zieliński                Sławno                                    13.33

3. Jerzy Kamelski                   Sławno                                    16.08

 

2 3

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ