Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

I Konwencja Fitness

I Konwencja Fitness

czytaj więcej »
Dzień Flagi RP

Dzień Flagi

czytaj więcej »
Zawody strongman

Strongman

czytaj więcej »
Dni Sławna 2018

Dni Sławna

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »

 

 

 

Zawody strongman

30.03.201813:18

Rafał

Strongman

05 maja 2018 roku czekają na mieszkańców Sławna i okolic siłowe atrakcje. Do Sławna ponownie zawitają najsilniejsi ludzie w naszym kraju.

Nie zabraknie siłowych konkurencji, rywalizacji zawodników, konkursów dla publiczności, pokazów sztuk walki i samoobrony, gastronomii i przede wszystkim dobrej muzyki. Organizatorem wydarzenia będzie Sławomir Toczek– strongman, jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy. Zawody siłaczy rozpoczną się o godz. 15:00.  Zawody poprowadzi Jarosław Dymek - Mistrz Polski Strongman w latach 2002 i 2005. Zawodnicy rywalizować będą w nowych konkurencjach, m.in.  uchwyt herkulesa, przetaczanie opony, zegar, spacer farmera, kule czy przeciąganie tira. Przygotowane zostaną również konkursy i konkurencje dla mieszkańców. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił.

Znamy już również zawodników, którzy będą rywalizować w siłowych konkurencjach. Będą to: Krzysztof Schabowski z Gdańska, Bartosz Grubba z Wejherowa, Przemysław Brzoza z Mrągowa oraz Marcin Sendwicki z Bydgoszczy. Popularny „Kukaj” z Bydgoszczy był uczestnikiem Arnold Sport Festival, imprezie organizowanej przez Arnolda Schwarzeneggera, amerykańskiego aktora, gubernatora i byłego kulturystę, gdzie zdobył wysokie 3. miejsce. Posiada on również certyfikat rekordu świata w wyciskaniu belki z wynikiem 156,82 kg.

Zanim siłacze przystąpią do rywalizacji, na scenie odbędą się zawody Armwrestling - siłowanie na rękę. Rywalizację poprowadzi Andrzej Glinka z Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM Sławno. Zawody odbędą się w obecności profesjonalnych sędziów.

1

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ