Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Ogłoszono kolejne przetargi inwestycyjne

12.02.201812:56

Rafał

1

Ogłoszono postępowanie przetargowe na przebudowę skwerów na terenie Miasta Sławno wraz z wyznaczeniem miejsc dla małej architektury oraz budową miejsc odpoczynku i rekreacji dla kajakarzy.  

Pierwszą inwestycją jest zagospodarowanie skweru między ul. Matejki i Kopernika w Sławnie. Zakres prac obejmuje m.in. rozbiórkę istniejących nawierzchni ścieżek i placów, demontaż istniejącego czołgu wraz z cokołem, demontaż masztu wraz z cokołem i tablicą, zdjęcie darniny oraz warstwy ziemi urodzajnej z całego obszaru,  przygotowanie podłoża pod nowe ścieżki i utwardzenia działki, ustawienie z montażem ławek, koszy na śmieci, altany i pergoli, wyznaczenie miejsca pod fontannę posadzkową w centralnej części skweru oraz wykonanie dokumentacji projektowej fontanny w systemie zaprojektuj i wybuduj. Ponadto zakres prac obejmuje wykonanie przebudowy/budowy przyłączy kanalizacji, wody i energii wraz z szafą sterowniczą dla potrzeb planowanej fontanny, doświetlenie terenu skweru poprzez  ustawienie słupów oświetleniowych typu parkowego ozdobnego, wykonanie plantowania i humusowania terenu z założeniem zieleńców oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą wykonanych prac.

Kolejną inwestycją jest zagospodarowanie skweru pomiędzy Kanałem Miejskim a budynkiem Gimnazjum. Zakres prac obejmuje zdjęcie darniny oraz warstwy ziemi urodzajnej z całego obszaru, wykonanie plantowania i humusowania terenu z wykonaniem trawników dywanowych, obsadzenia kwiatowe, sadzenie krzewów żywopłotowych, przygotowanie podłoża pod odtworzenie ścieżek, montaż ławek parkowych, montaż koszy na śmieci, montaż lampy solarnej oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą wykonanych prac.

Ostatnią inwestycją w ramach ogłoszonego przetargu jest budowa miejsca odpoczynku i rekreacji dla kajakarzy przy ul. Gdańskiej. Zakres prac obejmuje budowę pomostu pływającego,  budowę wiaty, montaż ław i stołów, montaż ławek, montaż koszy na śmieci, montaż stojaków na kajaki, montaż lampy solarnej, wykonanie plantowania i humusowania terenu z wykonaniem trawników dywanowych, wykonanie ogrodzenia terenu oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą wykonanych prac.

Termin zakończenia inwestycji przewidziano do 31 sierpnia 2018 r.  Wykonawcy swoje oferty mogą składać do dnia 22.02.2018 r. do godz. 1000 w Urzędzie Miejskim w Sławnie.

Operacja pn. „Przebudowa skwerów na terenie Miasta Sławno wraz z wyznaczeniem miejsc dla małej architektury oraz budowa miejsca odpoczynku i rekreacji dla kajakarzy przy ul. Gdańskiej” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2

 

2 3
4 5

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ