Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Dzień Seniora w Sławnie

30.11.201710:36

Rafał

Dzień Seniora30 listopada 2017r. obchodzony był w Sławnie Światowy Dzień Seniora. Organizatorem święta było Centrum Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych, wspólnie z Radą Seniorów w Sławnie, Fundacją "Rodzina" oraz Pracownią Pozarządową w Koszalinie. 

Tego dnia w Sławieńskim Domu Kultury odbyło się spotkanie, na które przybyli seniorzy, władze samorządowe i przedstawiciele zaprzyjaźnionych jednostek i organizacji. Spotkanie otworzyła Pani Maria Poprawska z Fundacji Rodzina, która przywitała wszystkich zgromadzonych. Następnie w imieniu Krzysztofa Frankensteina - burmistrza Sławna na ręce Pani Iwony Granisz - Przewodniczącej Rady Seniorów w Sławnie życzenia zdrowia i wielu lat życia złożyła Marta Konfederak - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Edukacji.

Dzień Seniora uświetnił wykład "10 sposobów na długowieczność", który specjalnie dla Seniorów wygłosił dr hab. prof. nadzw. Zbigniew Sobisz z Akademii Pomorskiej w Słupsku. Kolejnym punktem programu był  warsztat "Seniorzy w działaniu - komunikacja i integracja", który poprowadził  Łukasz Cieśliński z Pracownii Pozarządowej w Koszalinie. Warsztat miał na celu przede wszystkim integrację organizacji działających na terenie miasta na rzecz osób starszych - jest to jedno z zadań, które zaplanowali sobie do realizacji członkowie Rady Seniorów w Sławnie. Do udziału w warsztatach zaproszono m. in. przedstawicieli Fundacji "Rodzina",  Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Ośrodka Wsparcia przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sławnie.

2 3
4 5

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ