Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Dzień Seniora w Sławnie

28.11.201708:12

Rafał

Dzień SenioraRada Seniorów Miasto Sławno ,Fundacją "Rodzina" oraz Pracownia Pozarządowa serdecznie zaprasza na Dzień Seniora w Sławnie. 


W programie m. in:

godz. 10:00-11:30 - wykład "10 sposobów na długowieczność", który specjalnie dla Seniorów wygłosi dr hab. prof. nadzw. Zbigniew Sobisz (Akademia Pomorska w Słupsku)

od godz: 11:30 - warsztat "Seniorzy w działaniu - komunikacja i integracja", który poprowadzi Łukasz Cieśliński Pracownia Pozarządowa. 

Warsztat ma na celu przede wszystkim integrację organizacji działających na terenie miasta na rzecz osób starszych - jest to jedno z zadań, które zaplanowali sobie do realizacji członkowie Rady Seniorów. Do udziału w warsztatach zaproszono m. in. przedstawicieli Fundacji "Rodzina", Uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Ośrodka Wsparcia przy MOPS. Zapraszamy również pozostałe organizacje, którym bliska jest działalność na rzecz osób starszych.

Fundacja "Rodzina" zadba o poczęstunek w trakcie Dnia Seniora a całe wydarzenie odbędzie się w pięknej scenerii Salonu Wystawowego Sławieński Dom Kultury- SDK. ul. A. Cieszkowskiego 2 76-100 Sławno. 

Pomysł na powołanie w Sławnie Rady Seniorów zrodził się w zeszłym roku podczas realizacji projektu "Dasz radę Seniorze". Dzięki wsparciu i pomocy Pracownia Pozarządowa 30 grudnia 2016 r. Rada Miasta podjęła uchwałę w sprawie utworzenia Rady Seniorów oraz nadania jej statutu. 25 kwietnia 2017 r. Rada Miasta podjęła uchwałę w sprawie powołania Rady Seniorów. Pracownia Pozarządowa wspiera nadal działania Rady Seniorów, z którymi można zapoznać się na stronie Miasto Sławno http://www.slawno.pl/499-RadaSeniorow.htm (zakładka Rada Seniorów)

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ