Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »
Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »

 

 

 

Dzień Seniora w Sławnie

28.11.201708:12

Rafał

Dzień SenioraRada Seniorów Miasto Sławno ,Fundacją "Rodzina" oraz Pracownia Pozarządowa serdecznie zaprasza na Dzień Seniora w Sławnie. 


W programie m. in:

godz. 10:00-11:30 - wykład "10 sposobów na długowieczność", który specjalnie dla Seniorów wygłosi dr hab. prof. nadzw. Zbigniew Sobisz (Akademia Pomorska w Słupsku)

od godz: 11:30 - warsztat "Seniorzy w działaniu - komunikacja i integracja", który poprowadzi Łukasz Cieśliński Pracownia Pozarządowa. 

Warsztat ma na celu przede wszystkim integrację organizacji działających na terenie miasta na rzecz osób starszych - jest to jedno z zadań, które zaplanowali sobie do realizacji członkowie Rady Seniorów. Do udziału w warsztatach zaproszono m. in. przedstawicieli Fundacji "Rodzina", Uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Ośrodka Wsparcia przy MOPS. Zapraszamy również pozostałe organizacje, którym bliska jest działalność na rzecz osób starszych.

Fundacja "Rodzina" zadba o poczęstunek w trakcie Dnia Seniora a całe wydarzenie odbędzie się w pięknej scenerii Salonu Wystawowego Sławieński Dom Kultury- SDK. ul. A. Cieszkowskiego 2 76-100 Sławno. 

Pomysł na powołanie w Sławnie Rady Seniorów zrodził się w zeszłym roku podczas realizacji projektu "Dasz radę Seniorze". Dzięki wsparciu i pomocy Pracownia Pozarządowa 30 grudnia 2016 r. Rada Miasta podjęła uchwałę w sprawie utworzenia Rady Seniorów oraz nadania jej statutu. 25 kwietnia 2017 r. Rada Miasta podjęła uchwałę w sprawie powołania Rady Seniorów. Pracownia Pozarządowa wspiera nadal działania Rady Seniorów, z którymi można zapoznać się na stronie Miasto Sławno http://www.slawno.pl/499-RadaSeniorow.htm (zakładka Rada Seniorów)

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ