Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Strefa Kibica

Strefa Kibica

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Zmiana kont bankowych

Zmiana kont

czytaj więcej »
Ja w internecie

Ja w internecie

czytaj więcej »

 

 

 

Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu

29.10.201813:20

Rafał

1W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, jak co roku, nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie cmentarza komunalnego w Sławnie.

Zmiana organizacji wprowadzona zostanie 31 października o godzinie 16:00 i potrwa do 2 listopada do godziny 06:30. Zakaz zatrzymywania pojazdów będzie obowiązywał na ul. Działkowej (po obu stronach na odcinku od bramy cmentarza, przy ul. Gdańskiej do skrzyżowania z ul. Wincentego Witosa, z wyłączeniem prawego odcinka od ul. Gdańskiej do drogi za cmentarzem, gdzie obowiązywał będzie jedynie zakaz postoju).

Wyłączone zostaną z użytkowania przystanki autobusowe na ul. Działkowej i Wincentego Witosa. W zamian pasażerowie będą mogli skorzystać z przystanków wyznaczonych na ul. Gdańskiej przy budynkach nr 35 i 40.

Na ulicy Stefanii Sempołowskiej – na odcinku od ul. I Pułku Ułanów do ul. Wincentego Witosa - droga jednokierunkowa z kierunkiem ruchu od ul. I Pułku Ułanów oraz po lewej stronie zakaz postoju. Na odcinku od ul. Wincentego Witosa droga będzie przejezdna jedynie dla pojazdów osób handlujących w okolicy cmentarza oraz posiadaczy kart parkingowych.

Na ulicy Wincentego Witosa – odcinku od ul. Racibora do ul. Stefanii Sempołowskiej - droga jednokierunkowa z kierunkiem ruchu od ul. Stefanii Sempołowskiej, po obu stronach drogi – zakaz postoju.

Przy głównych skrzyżowaniach wokół cmentarza dyżurować będą policjanci, którzy apelują do wszystkich o rozwagę i szczególną ostrożność oraz parkowanie pojazdów wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych.

 

  • JakośćJa w interneciepitaxBanner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ