Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Spotkanie z Angelą Merkel

17.07.201710:35

Rafał

1W dniach 13-16 lipca 2017 roku sławieńska delegacja samorządowa wraz z Orkiestrą Dętą im. Ziemi Sławieńskiej przebywała w partnerskim mieście Ribnitz-Damgarten.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu do wyjazdu ze środków Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania sławieńska orkiestra miała możliwość dwukrotnego zaprezentowania swoich umiejętności przed niemiecką publicznością podczas Festiwalu Bursztynu - corocznego święta niemieckiego miasta.

Podczas pobytu sławieńska delegacja, z Krzysztofem Frankensteinem - burmistrzem Sławna na czele, została zaproszona na spotkanie partyjne organizowane przez niemiecką partię CDU, które odbywało się w sąsiednim mieście Stralsund. Była to doskonała okazja do spotkania i poznania Pani Angeli Merkel - kanclerz Niemiec , na ręce której burmistrz Sławna złożył podziękowania za życzenia i upominek przekazany dla Sławna z okazji 700-lecia miasta oraz przekazał okazjonalny, dedykowany medal.

2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 6

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ