Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Sławnianin Mistrzem Europy!!!

05.07.201713:14

Tomasz

mistrzZ ogromną satysfakcją informujemy, że zawodnik USKS GROM Zbigniew Strzelecki, został Mistrzem Europy w wyciskaniu leżąc! W dniach 25.06-01.07.2017 w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Europy 2017 Federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc, przysiadzie i martwym ciągu (GPC European Championhips 2017 in Powerlifting, Squat, Benchpress & Deadlift).To ogromny sukces, który zawdzięczamy ciężkiej pracy i wytrwałości Zbyszka, zaangażowaniu i poświęceniu jego trenera - Andrzeja Glinki i determinacji Zarządu Klubu USKS GROM.

Od początku, strategia walki była bardzo ambitna. Już w pierwszej próbie Zbyszek zaatakował ciężar 200kg, czyli swój rekord życiowy z Mistrzostw Polski 2017 w Kołobrzegu. Próba zakończyła się sukcesem i od razu dała zwycięztwo Zbyszkowi zostawiając daleko w tyle konkurencję. Kolejne próby - 205kg - były już walką z samym sobą o podwyższenie rekodu życiowego. Kontuzja sprzed miesiąca nie pozwoliła jednak na pobicie tego rekordu, co oczywiście nie umniejszyło satysfakcji ze zwycięstwa.

Sukces Zbyszka Strzeleckiego pozwoli na rozwój sportów siłowych w klubie USKS GROM. Po wakacjach zostanie uruchomiona sekcja wyciskania leżąc, w której Zbyszek, z pomocą obecnego trenera, Andrzeja Glinki, aż do uzyskania pełnej samodzielności, będzie prowadził zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Doświadczenia zdobyte podczas Mistrzostw pokazują, że w każdym wieku, niezależnie od płci, można odnosić sukcesy w podnoszeniu ciężarów. Wierzymy, że powiecie sławieńskim odkryjemy wiele talentów, które mogą odnosić sukcesy międzynarodowe.

mistrzmistrz

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ