Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

I Konwencja Fitness

I Konwencja Fitness

czytaj więcej »
Dzień Flagi RP

Dzień Flagi

czytaj więcej »
Zawody strongman

Strongman

czytaj więcej »
Dni Sławna 2018

Dni Sławna

czytaj więcej »
Repertuar kina

Kino

czytaj więcej »
Kalendarz imprez 2018

Kalendarz

czytaj więcej »

 

 

 

Sławnianin Mistrzem Europy!!!

05.07.201713:14

Tomasz

mistrzZ ogromną satysfakcją informujemy, że zawodnik USKS GROM Zbigniew Strzelecki, został Mistrzem Europy w wyciskaniu leżąc! W dniach 25.06-01.07.2017 w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Europy 2017 Federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc, przysiadzie i martwym ciągu (GPC European Championhips 2017 in Powerlifting, Squat, Benchpress & Deadlift).To ogromny sukces, który zawdzięczamy ciężkiej pracy i wytrwałości Zbyszka, zaangażowaniu i poświęceniu jego trenera - Andrzeja Glinki i determinacji Zarządu Klubu USKS GROM.

Od początku, strategia walki była bardzo ambitna. Już w pierwszej próbie Zbyszek zaatakował ciężar 200kg, czyli swój rekord życiowy z Mistrzostw Polski 2017 w Kołobrzegu. Próba zakończyła się sukcesem i od razu dała zwycięztwo Zbyszkowi zostawiając daleko w tyle konkurencję. Kolejne próby - 205kg - były już walką z samym sobą o podwyższenie rekodu życiowego. Kontuzja sprzed miesiąca nie pozwoliła jednak na pobicie tego rekordu, co oczywiście nie umniejszyło satysfakcji ze zwycięstwa.

Sukces Zbyszka Strzeleckiego pozwoli na rozwój sportów siłowych w klubie USKS GROM. Po wakacjach zostanie uruchomiona sekcja wyciskania leżąc, w której Zbyszek, z pomocą obecnego trenera, Andrzeja Glinki, aż do uzyskania pełnej samodzielności, będzie prowadził zajęcia dla młodzieży i dorosłych. Doświadczenia zdobyte podczas Mistrzostw pokazują, że w każdym wieku, niezależnie od płci, można odnosić sukcesy w podnoszeniu ciężarów. Wierzymy, że powiecie sławieńskim odkryjemy wiele talentów, które mogą odnosić sukcesy międzynarodowe.

mistrzmistrz

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ