Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Wakacje w kinie w Sławieńskim Domu Kultury!

21.06.201707:10

Rafał

1Wakacje już za kilka chwil, dlatego Sławieński Dom Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży moc kinowych atrakcji. Kino na wakacje to nie tylko seanse bajkowe, ale również warsztaty plastyczne, gry, zabawy i konkursy.

„Wakacje w kinie” będą trwały od 23 czerwca (piątek) aż do 5 lipca (środa), a na dużym ekranie zostaną wyświetlone filmy: „Księga Dżungli”, „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” oraz „Auta 3”.

„Księgę Dżungli” będzie można zobaczyć: 23 czerwca o godz. 12, 24 czerwca o godz. 10, 27 czerwca o godz. 10, 28 czerwca o  godz. 12 i 29 czerwca o godz. 10. „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” wyświetlone zostaną: 24 czerwca o godz. 12, 27 czerwca o godz. 12.30, 28 czerwca o godz. 10 i 29 czerwca o godz. 12.30. Bajkę „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” obejrzeć będzie można: 30 czerwca o godz. 10,  1 lipca o godz. 12.30, 4 lipca o godz. 10 oraz 5 lipca o godz. 12.30. Natomiast „Auta 3” wyświetlane będą 30 czerwca o godz. 12.30, 1 lipca o godz. 10, 4 lipca o godz. 12.30 oraz 5 lipca o godz. 10.

Wszystkie seanse będą w formatach 2D z dubbingiem. Bilety w cenie 13 zł, a dla grup minimum 20-osobowych 10 zł. Serdecznie zapraszamy!

2

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ