Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny „Rodzinny Spacer po Sławnie”

11.05.201712:33

Tomasz

konkursW związku z obchodami 700-lecia miasta Sławno Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy zorganizowało powiatowy konkurs plastyczny  „Rodzinny spacer po Sławnie”.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o Sławnie, uwrażliwianie dzieci na otaczające piękno przyrody naszego miasta, zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu i rozwijanie wrażliwości twórczej dzieci.  Do konkursu przystąpiły dzieci z Przedszkola Nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie, z Przedszkola Nr 3 im. Jasia i Małgosi, z Przedszkola Niepublicznego „Radosny Maluch” w Sławnie, z Przedszkola Niepublicznego Ekoludki z Wrześnicy, z Przedszkola w Malechowie i z Przedszkola Akademia Malucha z Postomina. Przysłane prace były oryginalne, pomysłowe, wykorzystano różnorodne techniki plastyczne i materiały przyrodnicze. Widać było duże zaangażowanie w każdą pracę oraz kreatywność. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców: I miejsce Dawid Fabiński – lat 6 z Przedszkola Nr 1 im. „Kubusia Puchatka” w Sławnie II miejsce Nela Kubicka lat 3 i Nadia Kubicka lat 5 - z Przedszkola Niepublicznego Ekoludki z Wrześnicy III miejsce Lena Kępska lat 6 - z Przedszkola w Malechowie.

Wszystkim laureatom i biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że ich plastyczne talenty i pomysły będą dalej rozwijane.

konkurskonkurs

 

 

 

 

 

 

 

konkurskonkurs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

konkurskonkurs

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ