Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

Porusz swoją okolicę!

11.05.201708:59

Rafał

1Urząd Miejski w Sławnie przystąpił do konkursu  „Nestle Porusza Polskę”. W konkursie do wygrania są siłownie plenerowe, które powstaną w miastach, które zdobędą największą ilość głosów w internetowym głosowaniu.

Po przedstawieniu dwóch lokalizacji, przy ul. Witosa oraz przy ul. Gierymskiego w Sławnie, nasz wniosek został zakwalifikowany do II etapu konkursu, w którym możemy oddawać głosy na swoją lokalizację. Żeby wygrać potrzebne są głosy na wybraną lokalizację!!! Zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie akcji oraz codzienne oddawanie głosów na lokalizacje w naszym mieście. Zaproście znajomych i razem „poruszcie” swoją okolicę. Głosowanie trwa od 10 maja 2017r. do 30 czerwca 2017r. na stronie internetowej www.nestleporusza.pl – zakładka głosowanie – wpisz nazwę miasta „Sławno”- oraz zagłosuj na wybraną lokalizację. Do głosowania wymagane jest założenie konta na portalu Nestle.

UWAGA!!!

Jedna osoba będzie mogła każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną lokalizację

2

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ