Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Babski wieczór

Babski wieczór

czytaj więcej »
Harmonogram

harmonogram

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

 

 

 

II Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce

10.05.201719:21

Rafał

1Po raz drugi w Sławnie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce, zorganizowany przez inicjatorkę - Panią Joannę Marcinkowską prowadzącą Niepubliczne Przedszkole „Radnosny Maluch” w Sławnie.

    W konkursie udział wzięły przedszkola z gminy i miasta Sławno, tj.  Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie, Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie, Przedszkole nr 3 im. Jasia i Małgosi w Sławnie, Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie, Przedszkole Niepubliczne „Radosny Maluch” w Sławnie, Przedszkole Niepubliczne „Ekoludki”, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko", Gminne Przedszkole w Gwiazdowie oraz Gminne Przedszkole w Gwiazdowie - filia w Sławsku.
    W tym roku konkurs został zorganizowany w ramach 700-lecia Miasta Sławno na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie, a tematem przewodnim było Sławno - moja mała ojczyzna. Przedszkolaki rywalizowały w sześciu kategoriach, obejmujących m.in. historię, kulturę i geografię Sławna oraz całej Polski. Nad rywalizacją przedszkolaków czuwała komisja konkursowa, w składzie: Maria Poprawska – radna Rady Miejskiej w Sławnie i  prezes fundacji „Rodzina”, Edyta Szczygielska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Sławnie oraz Alicja Gołczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie.
    Zwycięzcami konkursu okazały się przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Gwiazdowie, w składzie: Julia Noga, Igor Krzemieniec, Paweł Kucharski. Drugie miejsce zajęło Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko", w składzie: Maksymilian Kret, Hubert Skorny i Gabriela Chwojnicka. Trzecie miejsce zajęło Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie, w składzie: Antoni Nieckarz i Bartosz Przybył. Komisja konkursowa wręczyła wyróżnionym okolicznościowe nagrody, a na koniec organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników konkursu na słodki poczęstunek.

 

2 3
4 5
6 7
8 8

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ