Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

czytaj więcej »
26. Finał WOŚP

26. Finał WOŚP

czytaj więcej »
Turniej Superligi Piłki Ręcznej Kobiet

Turniej SuperLigi

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »
Nabór do projektu

Projekt YEI

czytaj więcej »

 

 

 

Wyślij Jubileuszową kartkę z okolicznościowym datownikiem!

10.04.201714:00

Rafał

1Z okazji przypadającego Jubileuszu 700-lecia Sławna, we współpracy z Biurem Filatelistyki Poczty Polskiej, wydane zostały jubileuszowe pamiątki - znaczki i kartki pocztowe oraz datownik.

Kartki pocztowe dostępne będą od 12 maja 2017 roku w sławieńskim Urzędzie Pocztowym. Pamiątki będzie można nabyć również na specjalnym stoisku Poczty Polskiej, które dostępne będzie w dniu 20 maja 2017 roku na pl. Wyszyńskiego w Sławnie.

Beznominałowy znaczek pocztowy wydany został w trzech wzorach. Pierwszy z nich to współczesny widok sławieńskiego ratusza, drugi przedstawia oficjalny logotyp jubileuszu 700-lecia Sławna, zaś trzeci historyczny widok Bramy Słupskiej.

Dodatkowo z okazji Jubileuszu, Poczta Polska wydała okolicznościowy datownik, który stosowany będzie w dniu 20 maja 2017 roku na wszelkiej korespondencji i dokumentach, przechodzących przez sławieńską placówkę. Już dziś zachęcamy wszystkich mieszkańców Sławna i okolicznych gości do wysłania w tym dniu jubileuszowej kartki z okolicznościowym datownikiem. Będzie to wyjątkowa i jedyna okazja, aby nadana korespondencja była ostemplowana specjalnie wydanym z tej okazji datownikiem.

12 3

  • 700Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner galeria - wydarzenia w objektywieBanner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ