Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

Ostrzeżenie

ostrzeżenie meteorologiczne

czytaj więcej »
Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

czytaj więcej »
Wernisaż

Wernisaż Miasta Pomorza Zachodniego

VI Mistrzostwa Miasta Sławno

Mistrzostwa Sławna

czytaj więcej »
Inauguracja ZDD

Inauguracja ZDD

czytaj więcej »

 

 

 

Zakończenie rozgrywek SLMPS 2016/2017

17.03.201707:39

Rafał

Sławieńska Ligi Mini Piłki Siatkowej

16 marca 2017r. zakończył się kolejny VII już sezon rozgrywek Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej -  Sezon 2016/2017. W rozgrywkach uczestniczyło 29 zespołów! mających w składzie młodych zawodników ze sławieńskich szkół Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 3. Tak dużą grupę dzieci grających w siatkówkę udało się zmobilizować dzięki bardzo dobrej współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji ze sławieńskimi szkołami.

Mecze rozgrywane były przez prawie 5 miesięcy (od listopada 2016), po zajęciach lekcyjnych w hali widowiskowo-sportowej OSiR. Mecze sędziowali: Zofia Jęsiek-Czaplińska, Paweł Michalik, Wojciech Michalak. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i nagrody indywidualne, trzy najlepsze zespoły z każdej grupy otrzymały medale. Wyróżnienia młodym adeptom siatkówki wręczali: burmistrz Miasta Sławno Krzysztof Frankenstein,  dyrektor SP nr 1 Anna Hruzd, dyrektor SP nr 3 Jolanta Tilak i prezes firmy P.B.S. Olszewski i Synowie Włodzimierz Olszewski. Nagrody, puchary i medale ufundowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie, która dostrzega rolę jaką uprawianie sportu i udział w zawodach odgrywa w profilaktyce i walce z różnymi uzależnieniami. Rozgrywki wspierał finansowo pan Włodzimierz Olszewski P.B.S. Olszewski i Synowie. Obsługę techniczną rozgrywek zapewnił  Ośrodek Sportu i Rekreacji. Uroczystość zakończenia SLMPS uświetniły swoim występem dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 tańczące  w Szkole Tańca Gracja kierowanej przez Annę Marciniak-Zielińską. 

TABELE PO OSTATNIEJ KOLEJCE SLMPS - GRUPA DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006

1

TOFIKI   (IV A – SP 1)

10

20

20 : 0

2

TOPIKI   (IV C – SP 3)

10

17

14 : 10

3

MOPSIAKI   (V A – SP 3)

10

14

9 : 13

4

NIEPOKONANE   (IV D – SP 3)

10

13

8 : 15

5

BIAŁE ORŁY   (IV A – SP 3)

10

13

10 : 14

6

LITLE STARS   (IV – SP 3)

10

13

8 : 17

Zwycięzcą grupy dziewcząt rocznik 2006 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  TOFIKI (IV A SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Nina Stachowicz, Dagmara Bajtek, Sandra Izdebska, Julia Mariak, Agata Myślińska

Drugie miejsce zajęła drużyna TOPIKI (IV C SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Maja Wyrosławska, Karolina Maciejewska, Laura Kucharska, Daria Derlińska

Trzecie miejsce zajęła drużyna  MOPSIAKI (V A SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Maria Marcinkowska, Karolina Kęsik, Amelia Szarwarkowska, Zuzanna Stamborska

Czwarte miejsce zajęła drużyna NIEPOKONANE (IV D SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Zuzanna Warać, Zuzanna Bonisławska, Inez Matuszewska, Katarzyna Zawada

Piąte miejsce zajęła drużyna BIAŁE ORŁY (IV A  SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Amelia Szygenda, Monika Wojniak, Anastazja Cichawa, Magdalena Cieślarczyk

Szóste miejsce zajęła drużyna LITTLE STRAS (IV SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Hanna Burda, Inez Fenik, Katarzyna  Marciniak, Oliwia Kuśmierek, Sara Lasek, Wiktoria Mikitiuk

 

GRUPA CHŁOPCY ROCZNIK 2006

1

BEZIMIENNI   (V A, IV C – SP 3)

10

20

20 : 2

2

CZARNE ORŁY  (IV A, B – SP 3)

10

17

15 : 6

3

NIEZNISZCZALNI  (IV A – SP 1)

10

16

13 : 11

4

OSY   (V A – SP 3)

10

14

11 : 12

5

DREWNIAKI   (IV C – SP 3)

10

13

7 : 15

6

DRAGON BALL   (IV D – SP 3)

10

10

0 : 20

Zwycięzcą grupy chłopcy rocznik 2006 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  BEZIMIENNI (V A, IV C SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Kamil Roman, Miłosz Czarnuch, Oskar Piwowarczyk, Jan Kowalczyk

Drugie miejsce zajęła drużyna CZARNE ORŁY (IV A, B SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Kacper Raczyński, Sebastian Narbut, Adrian Kumaniecki, Konrad Firkowski, Igor Mikitiuk, Ernest Laskowski, Karol Stępień, Krystian Lach

Trzecie miejsce zajęła drużyna NIEZNISZCZALNI (IV A SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Jakub Warczyk, Jakub Dąbrowski, Jan Czyż, Michał Rosiak, Leon Włoszek

Czwarte miejsce zajęła drużyna OSY (V A SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Ksawier Prondzinski, Wiktor Sobczak, Rafał Leichmic, Rafał Kopczyński, Kamil Lisowski

Piąte miejsce zajęła drużyna DREWNIAKI (IV C SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Aleksander Dybiec, Mateusz Radko, Wiktor Kazusek, Wojciech Wiśniewski, Oliwier Kuty, Oliwier Purcha

Szóste miejsce zajęła drużyna DRAGON BALL (IV D SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Konrad Czarnuch, Fabian Banasik, Mikołaj Winiarski, Kamil Gutowski, Michał Jarząbek, Mikołaj Szamocki

 

GRUPA DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005

1

ŻELUSIE   (V C – SP 3)

12

22

22 : 5

2

ODLOTOWE ARBUZY   (V A – SP 1)

12

20

18 : 9

3

TELETUBISIE   (V A,B,C,D – SP 3)

12

18

12 : 14

4

NIEPOKONANE NASTOLATKI  (V B  SP1)

12

12

0 : 24

Zwycięzcą grupy dziewczęta rocznik 2005 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  ŻELUSIE (V C SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Natalia Kowalska, Aurelia Tomasik, Aleksandra Langowska, Natalia Zych

Drugie miejsce zajęła drużyna ODLOTOWE ARBUZY (V ASP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Oliwia Hennig, Patrycja Brzóska, Katarzyna Grzelak, Katarzyna Gajda

Trzecie miejsce zajęła drużyna TELETUBISIE (V SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Milena Patejuk, Laura Wasylczuk, Amelia Bystrek, Oliwia Recka, Kinga Nowak.

Czwarte miejsce zajęła drużyna NIEPOKONANE NASTOLATKI (VB SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Klaudia Krzemińska, Wiktoria Rosiak, Weronika Strzyżewska, Natalia Smyczkiewicz, Natalia Larwińska

 

GRUPA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005

1

GUMISIE (V C, D – SP 3)

12

24

24 : 0

2

VIRTUS   (V A – SP 1)

12

21

18 : 8

3

OGNISTE KULE   (V B – SP 1)

12

17

11 : 15

4

GITARY   (V B – SP 3)

12

14

7 : 21

5

TUBISIE   (V C – SP 3)

12

14

5 : 21

 

Zwycięzcą grupy chłopców rocznik 2005 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  GUMISIE (V C, D SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Maksymilian Karpiński, Oliwier Karpiński, Szymon Biernat, Sebastian Kulczyk, Jan Gostomczyk, Ksawier Bednarczyk.

Drugie miejsce zajęła drużyna VIRTUS  (V A SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Mikołaj Sielecki, Kacper Rogulski, Oskar Sienkiewicz, Igor Machnacki, Jakub Jakubowski, Hubert Drzewiecki

Trzecie miejsce zajęła drużyna OGNISTE KULE  (V B  SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Dawid Polit, Jakub Jakubowski, Jan Kłębucki, Jakub Golba, Filip Grabowski

Czwarte miejsce zajęła drużyna GITARY (V B SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Damian Lewczuk, Kacper Wasylczuk, Alan Pałucki

Piąte miejsce zajęła drużyna TUBISIE (V C SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Aleks Trzebiatowski, Oskar Więckowski, Mikołaj Smutek, Hubert Witkowski, Marcin Kołodziejski, Marcel Bryndal

 

GRUPA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2004

 

1

NIEZGODNE  (VI A, B, C – SP 3)

12

23

23 : 4

2

TĘCZOWE UNICORNY (VI A – SP 1)

12

21

20 : 7

3

NIEZAPOMINAJKI (VI C – SP 3)

12

15

6 : 19

4

FANNY GIRLS   (VI B  – SP 3 )

12

13

3 : 22

Zwycięzcą grupy dziewcząt rocznik 2004 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  NIEZGODNE (VI SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Natalia Patejuk, Zuzanna Pacan, Amelia Dróżdż, Aleksandra Kowalczyk

Drugie miejsce zajęła drużyna TĘCZOWE UNIKORNY  (VI A SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Oliwia Mutka, Karolina Niemkowicz, Natalia Fedoruk, Łucja Łysiak, Hanna Lińska

Trzecie miejsce zajęła drużyna NIEZAPOMINAJKI  (VI C  SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Kinga Zanijat, Magdalena Narbut, Natalia Jakobi, Hanna Miszke, Hanna Szostak, Sara Burek

Czwarte miejsce zajęła drużyna FANNY GIRLS (VI B SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Kasandra Woropaj, Oliwia Kulczyk, Zuzanna Reszelewska, Natalia Gutowska

 

GRUPA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2004

1

GKS BRZOZOWO  (VI B  – SP 1 )

12

24

24 : 1

2

GROM (VI B – SP 3)

12

19

15 : 11

3

LECH KOLEJARZ  (VI A – SP 1)           

12

15

8 : 20

4

NIEZGODNI   (VI A – SP 3)

12

14

6 : 21

Zwycięzcą grupy chłopcy rocznik 2004 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:  GKS BRZOZOWO (VI  B SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Krystian Nieckarz, Krystian Smyczkiewicz, Dominik Wardak, Wojtek Cieplik, Hubert Mazalon

Drugie miejsce zajęła drużyna GROM  (VI B SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Kuba Śledź, Jan Bukowski, Dawid Jasiński, Alan Roczeń, Marcel Struś, Dominik Idaczyk, Maciej Kazusek

Trzecie miejsce zajęła drużyna  LECH KOLEJARZ  (VI A  SP nr 1 Sławno) grająca w składzie: Miłosz Mallek, Eryk Iwaniuk, Piotr Kowalczyk, Marcel Magierski, Jakub Wota

Czwarte miejsce zajęła drużyna NIEZGODNI (VI A SP nr 3 Sławno) grająca w składzie: Mateusz Kruszyński, Kamil Skok, Jakub Jarząbek, Gracjan Sroka, Dominik Olesiak

1 2
3 4
5 6
7 8
7 8
9 10

 

  • 700Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner galeria - wydarzenia w objektywieBanner system informacji przestrzennej - emapa
  • Banner mikroporady.plBanner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ