Ikonka Bip Ikonka Instagram Ikonka Twitter Ikonka Facebook Ikonka Youtube Ikonka aparatu fotograficznego Ikonka RSS Ikonka drukarki ikonka Mapki Ikonka koperty

 

Ostatnia szansa na usunięcie azbestu!

Usuń azbest

czytaj więcej »
Pobierz aplikację mobilną

aplikacja mobilna

 

OD BAŁTYKU PO KASZUBY to baza ponad 100 tras turystycznych znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Została stworzona dzięki partnerskiemu projektowi Nadleśnictw Trzebielino, Dretyń, Bytów, Sławno, Miastko, Osusznica, Warcino oraz Gmin Czarna Dąbrówka, Darłowo, Lipnica, Malechowo, Parchowo, Polanów, Postomino, Sławno, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie, Bytów, Darłowo, Kępice, Sławno i miast Darłowo i Sławno. Aplikacja umożliwia przeglądanie tras turystycznych na jednej mapie, w tym trasy piesze, rowerowe, kajakowe, narciarskie, konne oraz Nordic Walking. Kolor tras w aplikacji odpowiada kolorowi w terenie. Do każdej trasy dołączono ciekawe obiekty, w tym miejsca krajoznawcze, przyrodnicze, gastronomiczne, noclegowe oraz inne atrakcje turystyczne. Dodatkowo aplikacja za pomocą wbudowanej nawigacji poprowadzi nas po trasie lub wskaże dojazd do początku trasy lub poszczególnych obiektów. Nawigacja będzie pilnowała naszego położenia na trasie i poinformuje gdy z niej zboczymy.

czytaj więcej »

Ostatnia szansa na usunięcie azbestu!

31.01.201708:19

Tomasz Iwanicki

Usuń azbest

OSTATNIA SZANSA NA USUNIĘCIE AZBESTU!!!

W związku z możliwością dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie działania związanego z usuwaniem w 2017r. pokryć dachowych i innych zawierających azbest, wszyscy zainteresowani właściciele nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Miasta Sławno proszeni są o złożenie pisemnego wniosku do Urzędu Miejskiego w Sławnie w terminie do dnia 31 marca 2017r.

Jednocześnie informujemy, że dofinansowanie obejmuje demontaż, transport, utylizację wyrobów zawierających azbest, lub odbiór już zdemontowanych wyrobów zawierających azbest złożonych na posesji.

Zakup i montaż nowego pokrycia dachowego leży w gestii właściciela nieruchomości.

Wszelkich informacji na temat działania można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Sławnie przy ul. Polanowskiej 41 lub pod numerem telefonu 59-810-00-15 i 59-810-00-12.

Wymagane dokumenty (do pobrania ze strony internetowej www.slawno.pl lub w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Sławnie):

- Wniosek o przyznanie dofinansowania na realizację przedsięwzięć związanych z demontażem, transportem i utylizacją wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Sławno plik word (plik do pobrania)

- informacja o wyrobach zawierających azbest plik word (plik do pobrania)

UWAGA!!!
Do wniosku należy dołączyć:

  1. kserokopię aktualnego dokumentu potwierdzającego tytuł prawny do nieruchomości. W przypadku nieruchomości, do której tytuł prawny posiada kilka osób, należy dołączyć zgodę wszystkich współwłaścicieli oraz  "Informację o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystania”,
  2. kserokopię  potwierdzoną za zgodność z oryginałem zgłoszenia w Starostwie Powiatowym w Sławnie robót budowlanych polegających na wymianie pokrycia lub pozwolenia na rozbiórkę.

  • 700Banner zastrzeganie dokumentów tożsamości - co zrobić w sytuacji gdy utracimy dokumentyBanner gospodarka odpadami - zasady wywozu odpadów, harmonogramy Banner pogotowie oświetlenia ulic Banner galeria - wydarzenia w objektywieBanner system informacji przestrzennej - emapaBanner mikroporady.pl
  • Banner nieruchomosci gminne na sprzedaż Banner zobacz filmy ze sławna
  •  Banner mapa interaktywna - poznaj swoje okolice Banner WKU w Koszalinie Banner Academia Pomeraniensis Banner Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

 

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

TREŚĆ