Przejdz do BIP instagram twitter_logo Przejdź do facebook youtube - kanał Urzędu Miejskiego w Sławnie aparat RSS Drukuj Przejdź do lokalizacji Przejdź do Kontakt

  •  
  •  
  •  
  •  

Fotowoltaika

Fotowoltaika

czytaj więcej »
Holi Festival

Holi Festival

czytaj więcej »
Miejskie wakacje

Miejskie wakacje

czytaj więcej »
Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia

czytaj więcej »
Strefa Kibica

Strefa Kibica

czytaj więcej »

 

 

 

Archiwum wiadomości

MPEC CUP SŁAWNO 2015 Turniej o Puchar Prezesa MPEC Sławno

13.08.2015

01W sobotę 8 sierpnia 2015r. na stadionie miejskim w Sławnie odbył się Turniej Piłki Nożnej Seniorów MPEC CUP SŁAWNO 2015 o Puchar Prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Sławnie. W turnieju grały 4 drużyny: Fala Hen Gąski, Błękitni Stary Jarosław, Arkadia Malechowo i Sława Sławno. Grano systemem „każdy z każdym” 2 x 20 minut.

Już w pierwszym meczu, bliscy sprawienia niespodzianki byli piłkarze Fali Hen Gąski, którzy dopiero w końcówce spotkania z gospodarzami stracili bramkę. W drugim meczu Arkadia pokonała Błękitnych 1 : 0. W kolejnym spotkaniu piłkarze z Gąsek grali z Arkadią i „dowieźli” remis 1:1 do końca spotkania. W meczu Błękitnych ze Sławą, z piłkarzy ze Starego Jarosławia dosłownie uszło powietrze (widać było skutki upału) i zostali rozjechani przez Sławę 8 : 1. O zwycięstwie w turnieju decydował ostatni mecz pomiędzy Sławą i Arkadią, Sławie wystarczył do ostatecznego zwycięstwa remis. Pierwsi bramkę zdobyli piłkarze z Malechowa jednak Sława zdołała wyrównać i spotkanie skończyło się remisem 1 : 1. Puchar Prezesa firmy MPEC zdobyła drużyna  MKS Sława Sławno. Najlepszy strzelcem został Mariusz Nazar (Fala Hen Gąski) – 3 bramki, najlepszym bramkarzem Miłosz Kadylak (MKS Sława Sławno)

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które wręczali: burmistrz Krzysztof Frankenstein i prezes MPEC Robert Jankowski. Wojciech Ludwikowski prezes WiK Sławno przekazał dla klubu MKS Sława Sławno torbę medyczną wraz z wyposażeniem ufundowana przez spółki miejskie WiK i MPGKiM.

Warto podkreślić, że dużą pracę przy przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju wykonali: radny Rady Miejskiej w Sławnie i członek zarządu MKS Sława Sławno – Stanisław Szkudlarek i trener Sławy – Grzegorz Lewandowski

Wszystkie koszty organizacyjne turnieju pokrył sponsor główny - Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej spółka z o.o. w Sławnie.

Organizatorami turnieju byli: MKS Sława Sławno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie,

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sławnie, Urząd Miejski w Sławnie.

czytaj więcej »
LETNIE BIEGI ŚNIADANIOWE 2015 PO RAZ PIERWSZY MIĘDZYNARODOWO

13.08.2015

18 sierpnia 2015r. po raz piąty w sezonie 2015 odbyły się Sławieńskie Letnie Biegi Śniadaniowe. W kolejną sobotę „sławieńska rodzina biegowa” przebiegła 166km. Ze względu na turniej MPEC CUP biegi odbyły się wyjątkowo po południu o godzinie 18.00 (można rzec „biegi kolacyjne”). Po raz pierwszy mieliśmy na Biegach Śniadaniowych ekipę z zagranicy, rodzinę Kowalczyków zasiliły posiłki z Anglii – Magdalena, Eugeniusz i Wiktor Lietzau z Bristolu. Warto zauważyć, że rodzina Laska 157,2km! wyprzedziła zdecydowanych faworytów rodziną Biernatów (18 osób) 155,2km.

Za tydzień przerwa, zapraszamy na Bieg Odpustowy 15 sierpnia o godz. 16.00.

czytaj więcej »
SPEED BADMINTON zawitał ponownie do Sławna

13.08.2015

01W sobotę 8 sierpnia 2015r. ponownie po dłuższej przerwie do Sławna zawitali zawodnicy z różnych rejonów Polski, którzy w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy ul. Sempołowskiej 3c rozegrali zawody w speed badmintona. Na zawody zorganizowane przez OSIR w Sławnie i Speedbad.pl przybyli zawodnicy między innymi z Warszawy, Skawiny, Lubonia, Napachania oraz Mrzeżyna jak również udział wzięła grupa miejscowej młodzieży i doświadczeni lokalni zawodnicy mogący pochwalić się medalami zdobyty ma Mistrzostwach Polski. Na zewnątrz panowały afrykańskie warunki a na hali zawodnicy w pocie czoła toczyli bardzo wyrównane i zacięte pojedynki potwierdzając, że speedbadminton to dyscyplina dla każdego zawodnika bez względu na wiek. Dominację w najsilniej obsadzonej kategorii mężczyzn + 40 potwierdził Piotr Borowiec wygrywając po zaciętym pojedynku mecz z Jerzym Majchrzakiem. Warto dodać że obaj zawodnicy wywodzą się z okolic Sławna. W kategorii open kobiet wygrała Zosia Wincenciak ze Skawiny pokonując w najważniejszym pojedynku Kasię Sitarz z Lubonia. Kategorie open wygrał Maciej Filipowicz z Mrzeżyna a najmłodszej kategorii juniorów do 12 lat wygrał miejscowy zawodnik Konrad Idzik. Szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie ufundował medale, nagrody, wodę i owoce mając nadzieję, że zawody w speed badmintona w kolejnych latach będą się cyklicznie odbywały w miesiącach wakacyjnych na pięknym obiekcie OSiR-u w Sławnie i będzie gromadzić coraz liczniejsze grono zawodników i sympatyków szybkiej lotki.

Do zobaczenia za rok w Sławnie.

czytaj więcej »
Ruszył remont ulic na osiedlu Słupskim

12.08.2015

04_osiedle11 sierpnia ruszyły pierwsze prace remontowe na osiedlu Słupskim, dzięki którym W ramach inwestycji przebudowie poddane zostaną ulice 3 Maja, Mikołaja Reja i Mariana Buczka. Planowane są również prace na ulicy Jana Kochanowskiego. Projekt inwestycji obejmuje również zagospodarowanie terenu; odwodnienie gruntu, oświetlenie ulic i modernizację stref zieleni.

czytaj więcej »
IV MISTRZOSTWA MIASTA SŁAWNO W BIEGU NA 5 KM O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SŁAWNO

06.08.2015

IV MISTRZOSTWA MIASTA SŁAWNO

W BIEGU NA 5 KM

O  PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SŁAWNO

SŁAWNO, 11 SIERPNIA 2015r. (wtorek)

godz. 20.00

ORGANIZATOR:
MKS ŚWIĘC SŁAWNO,

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

URZĄD MIEJSKI W SŁAWNIE

czytaj więcej »
Mianowanie nauczycieli

06.08.2015

P8066263

czytaj więcej »
Bezpłatne szkolenia dotyczące ochrony praw zwierząt

05.08.2015

projektzwierzali

czytaj więcej »
Miasto Sławno zaprasza do zgłaszania projektów proponowanych do realizacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju 2014 – 2020

05.08.2015

i

czytaj więcej »
Próba syren

31.07.2015

i

czytaj więcej »
Podpisanie umowy na remont ulicy Reja, 3 Maja i Buczka

30.07.2015

P7296234

czytaj więcej »
XIII Ogólnopolskie Zawody Spinningowe

30.07.2015

11800896_656643177804585_1968625493_o

Kondolencje

23.07.2015

pozegnanie logo

czytaj więcej »
Powołanie Komitetu Organizacyjnego obchodów 700-lecia Miasta Sławno

22.07.2015

01_komitetW 2017 roku Miasto Sławno będzie obchodziło jubileusz 700-lecia nadania praw miejskich ( miasto otrzymało ten przywilej 22 maja 1317 roku). Aby godnie uczcić to wydarzenie władze miasta przystąpiły do organizacji jubileuszu. 22 lipca 2015r. powołano Komitet Organizacyjny obchodów, w skład którego weszli:

1.    Mieczysław Grabowski – Zastępca Burmistrza Sławna – Przewodniczący Komitetu
2.    Maria Poprawska – Radna Rady Miejskiej – Wiceprzewodnicząca Komitetu
3.    Danuta Borowska – Skarbnik Miasta
4.    Margareta Sadowska – Naczelnik Wydziału Organizacyjnego
5.    Grażyna Grabowska – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Edukacji
6.    Łukasz Wasik – Wydział Gospodarki Komunalnej i Inwestycji
7.    Rafał Szymczewski – inspektor ds. promocji i współpracy zagranicznej
8.   Joanna Iwko – Radna Rady Miejskiej         
9.   Jolanta Tilak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
10.  Małgorzata Król – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4
11.  Krzysztof Kowalczyk -  Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji
12.  Izabella Sozańska-Majchrzak – Dyrektor Sławieńskiego Domu Kultury
13.  Elżbieta Kosińska-Róg – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej
14.  Agata Ludwikowska – właścicielka Szkoły Tańca „Magnetica”
15.  Wojciech Ludwikowski – Prezes Spółki „Wodociągi i Kanalizacja”
16.  Jacek Ścigała – Prezes Spółki „Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
17.  Robert Jankowski – Prezes Spółki „Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej”
18.  ks. Leszek Szurek – Proboszcz parafii pw.WNMP
19.  ks. Mateusz Krzywicki – Proboszcz parafii pw.św.Antoniego
20.  Kazimierz Olejniczak – Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Wybrzeże”
21.  Kazimierz Małecki – Prezes PSS „Społem”
22.  Ryszard Radziuk – Komendant Powiatowy Policji
23.  Krzysztof Pietruszka – Komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
24.  Ryszard Sobczak – Komendant Hufca ZHP
25.  Genowefa Kowalik – Przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
26.  Tadeusz Broś – właściciel Przedsiębiorstwa Drogowego „Drobet”
27.  Roman Hennig – sławieński przedsiębiorca, Starszy Cechu, Przewodniczący Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych

Do zadań komitetu należeć będzie opracowanie projektu programu obchodów, z uwzględnieniem założeń organizacyjno-finansowych. Komitet ten będzie również opiniował złożone propozycje oraz przedstawi własne projekty, będzie również monitorował wykonanie poszczególnych zadań.

czytaj więcej »
Zakończenie „Podróży do przyszłości”

22.07.2015

SDk 211 lipca zakończyły się zajęcia wakacyjne „Podróż do przyszłości” organizowane przez Sławieński Dom Kultury. Przez 2 tygodnie dzieci wspólnie bawiły się budując miasto przyszłości i pojazdy kosmiczne, brały udział w międzygalaktycznej olimpiadzie oraz projektowały wspaniałe charakteryzacje. Uczestnicy wzięli udział w grze plenerowej pod hasłem „A tu kiedyś było…” przenosząc się w przyszłość poznawali ciekawe miejsca w Sławnie. W sobotę, 04 lipca wspólnie ze Zbigniewem Stanisławskim (rysownikiem, współtwórcą wielu filmów animowanych) tworzyli nowe przygody Bolka i Lolka oraz poznali bohaterów nowego, polskiego filmu animowanego 3D. Na zakończenie wakacyjnej przygody dzieci pojechały do Leonardii, gdzie spędziły czas na wspólnych zabawach. Dla wielu uczestników był to dopiero początek wakacyjnych podróży, podczas którego zawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie. Od wtorku, 14 lipca wystartował kolejny tydzień wakacji w SDK. Uczestnicy poznają tajniki kolażu, podstawy tańca break- dance oraz uczą się teatralnej sztuki improwizacji.

czytaj więcej »
Akcja poboru krwi

20.07.2015

iRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Imienia Jana Pawła II z siedzibą w Słupsku organizuje akcję poboru krwi w Sławnie na Placu ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, w dniu 23 lipca 2015 r. i 20 sierpnia 2015 r.  w godzinach od 9.00. do 14.00.

  • I Krwiodawcą może zostać osoba w wieku 18-65 lat, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miała wykonanego tatuażu, przekłucia uszu, ani innych części ciała, nie była leczona krwią i jej składnikami.
  • II Dawcami nie mogą być osoby chore min. na gruźlicę, choroby krwi, choroby serca, choroby nowotworowe oraz osoby, które przebyły wirusowe zapalenie wątroby (żółtaczka), chorzy na AIDS, nosiciele wirusa HIV.

Każda osoba, która odda krew otrzyma ekwiwalent kaloryczny (8 czekolad i batonik).

Informację opracowano na podstawie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II z siedzibą w Słupsku.

 

 

 

Informator dot. realizacji Programu Korekcyjno-Edukacyjnego dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie

15.07.2015

Sesja Rady Miejskiej

15.07.2015

iZawiadamiam, że w dniu 23.07.2015 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej nr 32 Urzędu Miejskiego w Sławnie odbędzie się Sesja Rady Miejskiej o następującej tematyce:

1.Sprawy regulaminowe.
2. Interpelacje radnych.
3. Wolna Trybuna.
4. Podjęcie uchwał w sprawie:
a/ oddania w nieodpłatne użytkowanie nieruchomości położonej w Sławnie przy Al. Wojska Polskiego 8,
b/ utworzenia odrębnego obwodu głosowania w referendum ogólnokrajowym,
c/ powołania zespołu opiniującego kandydatów na ławników,  
d/  zmiany budżetu Miasta Sławno na 2015 rok.
5. Informacja o działalności Komisji Rady Miejskiej w Sławnie za II kw. 2015r.
6.Informacja o realizacji Uchwał Rady Miejskiej w Sławnie za II kw. 2015 r.
7. Informacja o pracy Burmistrza Miasta za II kw. 2015 r.   
8. Odpowiedzi na  interpelacje radnych.
9. Wnioski i zapytania radnych.

ZAINTERESOWANYCH  ZAPRASZAMY                                               

Podpisano porozumienie na przebudowę Armii Krajowej

15.07.2015

1W centrum Sławna będzie bezpieczniej. Przebiegająca przez miasto droga wojewódzka nr 205 zostanie przebudowana. Będzie to pierwsza inwestycja realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. 15 lipca 2015 roku w sali konferencyjnej sławieńskiego ratusza doszło do podpisania porozumienia na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 205 pomiędzy Miastem Sławno a Województwem Zachodniopomorskim. W obecności senatora RP Piotra Zientarskiego i miejskich radnych porozumienie parafowali Tomasz Sobieraj – Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Krzysztof Frankenstein – Burmistrz Miasta Sławno.

Przed podpisaniem porozumienia burmistrz Sławna w prezentacji multimedialnej przedstawił koncepcję przebudowy drogi. Chodzi o blisko 2-kilometrowy odcinek miejskiej drogi wojewódzkiej nr 205 w Sławnie. Prace obejmą odcinek od ulicy Łącznej (od zjazdu z obwodnicy) do skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Morskiej. Całkowicie zostanie przebudowane przejście pod wiaduktem, z dodatkową przepompownią zapobiegającą gromadzenie się wody. Za wiaduktem zbudowane zostanie rondo (skrzyżowanie Dworcowa z Koszalińską), kolejne ronda powstaną przy skrzyżowaniu Armii Krajowej z Mickiewicza i Armii Krajowej z Morską. Całkowicie zostanie przebudowana kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie, które znajdzie się po przeciwnej stronie ulicy niż obecnie. Przy okazji zostanie wyremontowany wiadukt na ul. Koszalińskiej.  Wyremontowane zostaną również ślepe odnogi ulic: Mickiewicza, Chrobrego i Chopina. Wykonane zostaną zatoki autobusowe oraz specjalne wysepki dla pieszych, które znacznie poprawią ich bezpieczeństwo. Niektóre skrzyżowania zostaną również wyposażone w dodatkowe lewoskręty, co znacznie usprawni ruch na tej drodze.  

„Praktycznie przygotowania do tej inwestycji trwały od początku mojego urzędowania” mówi Krzysztof Frankenstein, burmistrz Miasta Sławno.

Można je podzielić na trzy etapy: w 2007 roku, gdy obejmowałem stanowisko burmistrza, była to droga miejska. Wtedy koncentrowałem się na tym, aby przekazać ją do Zarządu Dróg Wojewódzkich, co nie było łatwym zadaniem, gdyż jak można się domyślić, nikomu nie zależało na przyjmowaniu zdegradowanego majątku, którego nawet bieżące utrzymanie sporo kosztuje. W drugiej kadencji, przy dobrej współpracy z dyrektorem ZDW w Koszalinie udało się wykonać całą dokumentację techniczną związaną z budową nowej drogi. To wiązało się ze sporymi wydatkami. Sama dokumentacja kosztowała około 300 tys. zł. Do tego doszły kosztowne podziały geodezyjne i wywłaszczenia, tak, aby można było wykonać wszystkie zaplanowane skrzyżowania, zjazdy itp. Cała ta procedura toczyła się przez całą poprzednią kadencję i zakończyła się wydaniem wszystkich potrzebnych zezwoleń. Dzięki temu, już w tej kadencji zaczęliśmy pracować nad wprowadzeniem tej inwestycji do planu wojewódzkiego. I to się udało. Było to możliwe dzięki partnerstwu Miasta Sławna z Zarządem Województwa, co do zapewnienia wkładu własnego i wspólnego wykonania zadania” – kontynuuje burmistrz.

Kosztorys inwestorki zakłada wartość 13 mln zł, ale może on ulec zmianie po przetargu, który jest już ogłoszony a jego rozstrzygnięcie planowane jest na koniec lipca br. Połowa kwoty z inwestycji  zostanie pokryta z funduszy Unii Europejskiej, natomiast druga połowa to wkład własny, który zostanie pokryty przez budżet miasta i budżet województwa.

„To bardzo dobry układ, dzięki któremu realnie zrealizujemy to niezwykle ważne dla nas zadanie. W pojedynkę nigdy byśmy tego nie dokonali. – zakończył K. Frankenstein. (Rafał Szymczewski)

Prezentacja do pobrania

prezentacja ARMII KRAJOWEJ(2)

 

czytaj więcej »
Święto Policji

14.07.2015

18_policja14 lipca 2015 roku w sławieńskim ratuszu odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji, w której udział wzięli m.in. Jarosław Sawicki – Wojewódzki Komendant Policji w Szczecinie, insp. Ryszard Radziuk – Komendant Powiatowej Policji w Sławnie oraz Krzysztof Frankenstein – burmistrz Miasta Sławno. W uroczystości udział wzięli również  funkcjonariusze policji, przedstawiciele pozostałych służb mundurowych, lokalni przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście.

W trakcie uroczystości wręczono podziękowania i awanse na wyższe stopnie. W uznaniu szczególnych zasług i osiągnięć służbowych, którymi przyczynili się  do ochrony bezpieczeństwa  ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa i porządku  publicznego nadano:

- insp. Ryszardowi Radziukowi – Złotą Odznakę „ZASŁUŻONY POLICJANT”

- st. asp. Danielowi Matuszakowi – Brązową Odznakę „ZASŁUŻONY POLICJANT”

- asp. szt.  Piotrowi Trojnar - Brązową Odznakę „ZASŁUŻONY POLICJANT”

Prezydent Rzeczypospolitej Polski Bronisław Komorowski mianował postanowieniem na pierwszy stopień oficerski  Podkomisarza Policji asp. Janusza Kasperka. Komendant Wojewódzki w Szczecinie rozkazem personalnym mianował na wyższy stopień służbowy:

- komisarzem Policji – podkom. Zbigniewa Dankowskiego, podkom. Andrzeja Kamodę, podkom. Sławomira Duszyńskiego.

- aspirantem sztabowym Policji: st. asp. Mariusza Oreńczaka, st. asp. Romana Parszczyńskiego

- starszym aspirantem Policji: asp. Wojciecha Grzebienia, asp. Rafała Rondzio, asp.Damiana Stręka, asp. Sebastiana Trawińskiego, asp. Rafała Wolszczaka,

- aspirantem Policji: mł. asp. Michała Końskiego, mł. asp. Andrzeja Skrzeczkowskiego,

- młodszym aspirantem Policji – sierż. szt. Barbarę Baran, sierż. szt. Łukasza Brzezińskiego, sierż. szt. Kamila Grodzkiego, sierż. szt. Magdalenę Trybalską-Maziec, sierż. szt. Karola Mazurowskiego.

- sierżantem sztabowym Policji – st. sierż. Adama Chylewskiego, st. sierż. Daniela Domżałowicza, st. sierż. Michała Hanca, st. sierż.Marcina Piocha, st. sierż.Piotra Subickiego, st. sierż.Pawła Stokarskiego, st. sierż. Kacpra Szarkiewicza, st. sierż. Marcina Szczota, st. sierż. Adriana Świetlika, st. sierż. Macieja Świętosławskiego, st. sierż. Joannę Zibell.

- starszym sierżantem Policji - sierż. Krzysztofa Ciesielskiego, sierż.Daniela Gronkiewicza, sierż. Małgorzatę Hanc, sierż.Pawła Krysikiewicza, sierż. Roberta Lupke, sierż. Przemysława Objedzińskiego, sierż. Tomasza Przychodzkiego, sierż. Rafała Sadłowskiego, sierż. Wojciecha Ścigałę, sierż.Piotra Tomaszewskiego, sierż. Krzysztofa Twardonia.

- sierżantem Policji – st. post. Artura Cybulskiego, st. post. Joannę Kondek, st. post. Bartłomieja Mojsyma, st. post. Bartosza Rzepczyńskiego.

- na stopień starszego posterunkowego – post. Konrada Grodzkiego, post. Krzysztofa Mojsyma.

Za wieloletnią pracę , sumienność i zaangażowanie Komendant Wojewódzki wyróżnił okolicznościowymi ryngrafami  Panią Marzenę Kenig, Panią Elżbietę Markowską i  Panią Dagmarę Stecką.  Komendant wyróżnił również za zaangażowanie w służbę i pracę  82 funkcjonariuszy Policji oraz 21 pracowników cywilnych.

Za aktywność, zaangażowanie i wspieranie KPP w Sławnie Komendant Powiatowej Policji w Sławnie wyróżnił  Jarosława Sawickiego - Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, Wojciecha Wiśniowskiego -  Starostę Powiatu Sławieńskiego, Krzysztofa Frankensteina - burmistrza Miasta Sławno, Arkadiusza Klimowicza - burmistrza Miasta Darłowa,  Ryszarda Stachowiaka - Wójta Gminy Sławno, Radosława Głażewskiego - Wójta Gminy Darłowo, Janusza Bojkowskiego - Wójta Gminy Postomino i Radosława Nowakowskiego - Wójta Gminy Malechowo.

Na zakończenie spotkania głos zabrali przybyli goście, składając jednocześnie na ręce Ryszarda Radziuka gratulacje z okazji święta Policji. (Rafał Szymczewski)

 

czytaj więcej »

Sport i Kultura

Banner Sławieński Dom Kultury
Banner OSiR Sławno
Banner Miejska Biblioteka Publiczna w Sławnie

Edukacja

Banner Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie
Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie
Banner Przedszkole Jasia i Małgosi w Sławnie
Banner Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
Banner Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie
Banner Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie

Turystyka

Banner Pomorska droga sw Jakuba, Pomeranian Way of St James
Banner Europejski Szklak Gotyku Ceglanego
Banner Darlot

Projekt i wykonanie 2014-2015 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2015

TREŚĆ