Tekst:  a a a

Ulubione  

Wymiary podatkowe i opłaty

Wysokość, terminy
płatności, przypomnienia.

Odwiedź ten dział  >

Załatw swoją sprawę

Karty usług, interaktywny moduł podpowiedzi, wyszukiwarka.

Odwiedź ten dział  >

   Interaktywna mapa regionu

Poznaj swoje okolice 

   Pytania do Burmistrza

Zapytaj Burmistrza, odpowiedź otrzymasz najszybciej jak to możliwe.

Przejdź do działu 

 

VI MPEC CUP Sławno 2014

17.02.201411:45

Krzysztof Kowalczyk

Turniej o Puchar Prezesa MPEC Sławno
Juniorzy młodsi Sławy najlepsi !!!

W sobotę 15 lutego 2014r. w hali widowiskowo-sportowej w Sławnie odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Sławnie. W turnieju wystartowało 8 drużyny z Koszalina, Słupska, Bytowa, Ustki, Polanowa i Sławna, które zapewniły bardzo wysoki poziom sportowy zawodów.
Najlepszym zespołem turnieju została drużyna Sława II Sławno! Była to najmłodsza drużyna turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju został Dariusz Ścisło (Sława II Sławno) - 15 bramek, najlepszym bramkarzem Adrian Włodyka (Gwardia Koszalin), najlepszym zawodnikiem turnieju Sebastian Medwid (Jantar Ustka). W czasie turnieju miała miejsce uroczystość uhonorowania Ryszarda Bućko: podziękowaniami od prezesa MPEC Roberta Jankowskiego za pomoc w organizacji pierwszych turniejów MPEC CUP i od klubu MKS Sława Sławno za długoletnia pracą trenerską. W czasie turnieju przeprowadzono konkursy dla widowni oraz wystąpiły grupy taneczne: Szkoły Tańca Magnetika Agaty Ludwikowskiej i Breaking Team Szkoła Tańca NASA. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które wręczali: burmistrz Krzysztof Frankenstein, dyrektor SGB Bank Spółdzielczy Maciej Leśków, prezes MKS Sława Sławno Marek Stukan i prezes MPEC Robert Jankowski.
Dodatkowe nagrody dla wszystkich drużyn oraz wyżywienie ufundowali:
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – sponsor główny,
Agromor – Ryszard Niemczura, Paweł Łuczak, Weglopol – Jarosław Buczkiewicz, ZCSK – Marek Karpiński, SGB Bank Spółdzielczy w Sławnie, ZINA, Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej.
Organizatorami turnieju byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie, MKS Sława Sławno, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sławnie, Urząd Miejski w Sławnie.
 

 

Wyniki grupa A:
Sława I Sławno – Byki Słupsk                      2 : 4
Byki Słupsk – AP Szczecinek                       5 : 1
Sława I Sławno - Gwardia Koszalin             1 : 1
Byki Słupsk - AP Szczecinek                                    0 : 2
Sława I Sławno - AP Szczecinek                  2 : 2
Byki Słupsk - Gwardia Koszalin                   1 : 6
 
Kolejność:
1. Gwardia Koszalin               3       7       12 : 3
2. AP Szczecin              3       4         5 : 7
3. Byki Słupsk              3       3         5 : 10
4. Sława I Sławno        3       2         5 : 7
 
Wyniki grupa B:
Sława II Sławno – Jantar Ustka                    7 : 3
Gryf Polanów - Bytovia Bytów                    1 : 4
Sława II Sławno – Gryf Polanów                 8 : 0
Jantar Ustka – Bytovia Bytów                      4 : 3
Sława II Sławno - Bytovia Bytów                6 : 3
Jantar Ustka – Gryf Polanów                                    2 : 4
 
Końcowa kolejność:
1. Sława II Sławno        3       9       21 : 6
3. Bytovia Bytów        3       3       10 : 11
2. Jantar Ustka            3       3         9 : 14
4. Gryf Polanów          3       3         5 : 14
 
 
Mecz o VII miejsce:
Sława I Sławno – Gryf Polanów                   2 : 2 karne 2 : 1
 
Mecz o V miejsce:
Byki Słupsk – Jantar Ustka               1 : 0
 
I Półfinał:
Gwardia Koszalin – Bytovia Bytów                         2 : 4
 
II Półfinał:
Sława II Sławno – AP Szczecinek                5 : 2
 
Mecz o III miejsce:
Gwardia Koszalin – AP Szczecinek              6 : 3
 
Mecz o I miejsce:
Sława II Sławno – Bytovia Bytów            5 : 2
 
I miejsce - SŁAWA II SŁAWNO: Miłosz Kadylak, Michał Brzozowski, Kacper Marciniak, Rafał Kiełpiński, Patryk Kostrzewiński, Patryk Jachemek, Bartosz Jachemek, Daniel Magierski, Patryk Filipowski, Dariusz Ścisło.
Trener: Piotr Ścisło
 
II miejsce – BYTOVIA BYTÓW: Bartłomiej Warmijak, Krystian Barra, Maciej Stolc, Jakub Kulisz, Maciej Zborowski, Arkadiusz Gut, Mateusz Berent, Karol Wrzesiński, Jakub Świderski, Damian Brant.
Trener: Mateusz Śmigiel
 
III miejsce – GWARDIA KOSZALIN: Patryk Fiszer, Adrian Włodyka, Szymon Król, Mateusz Jakubowski, Emil Chwiałkowski, Łukasz Cygan, Karol Pudziak, Przemysław Łyskawa, Natan Pytliński, Jakub Kunat, Piotr Dudek, Nartek Maciukasć.
Trener : Marcin Lisztwan
 
IV miejsce – AP SZCZECINEK: Łukasz Korkus, Igor Celej, Patryk Koba, Krystian Górka, Adrian Zych, Marcin Budnicki, Przemysław Woźny, Karol Grenda, Damian Kraemer, Mateusz Gobis
Trener: Krzysztof Siemaszk
 
V miejsce – BYKI SŁUPSK: Mateusz Aleksandrowicz, Dawid Deresiewicz, Paweł Jonik, Hubert Lichtensztein, Oskar Ratajski, Kamil Stefański, Sebastian Trun, Paweł Zieliński, Mateusz Rogoziński
Trener : Emil Girka
 
VI miejsce – JANTAR USTKA: Wojciech Wilhelm, Damian Niewadził, Daniel Szaławiński, Sebastian Medwid, Adrian Kostrzewiński, Dariusz Stańczyk, Damian Dudziak, Szymon Mysło, Dominik Jasiński, Konrad Dziadul, Patryk Świerczewski
Trene: Zbigniew Wiśniewski
 
VII miejsce - SŁAWA I SŁAWNO: Hubert Michałowski, Michał Ostrowski, Kacper Kusznierczuk, Bartłomiej Putno, Jan Marczyński, Krzysztof Szostakiewicz, Dominik Kotarski, Piotr Wojciechowski, Krzysztof Krysik, Wiktor Bobecki.
Trener: Paweł Ostrowski
 
VIII miejsce – Gryf Polanów: Kacper Salomon, Przemysław Ciołek, Mateusz Dzierżyński, Paweł Strzelecki, Michał Żukowski, Łukasz Zubrzycki, Mateusz Skowron, Błażej Klimas, Bartek Gąsiorek, Radosław Wilk, Ireneusz Komorowski, Norbert Miarka
Trener: Piotr Idzi
 

 

udostępnij              

   Na skróty

   Archiwum wiadomości

   Instytucje

   Oświata

   Sport

   Kultura



 

Projekt i wykonanie 2009 Maxus Net Communications
Wszelkie prawa zastrzeżone Miasto Sławno (C) Copyright 2009